Romagnoli: Milan ma obowiązek wygrać każdy mecz

Romagnoli: Milan ma obowiązek wygrać każdy mecz

Alessio Romagnoli udzielił wywiadu dla Milannews.it. Oto, co kapitan Milanu miał do powiedzenia.

O dołączeniu do Milanu:

Możliwość dołączenia do Milanu była dla mnie wielkim wyzwaniem i zarazem powodem do ekscytacji. Muszę podziękować Berlusconiemu, Gallianiemu i Mihajloviciowi, którzy bardzo mnie chcieli zobaczyć w Milanie, pomimo tego, że miałem tylko 20 lat. Milan jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów na świecie. Każdy zawodnik chciałby nosić tę wspaniałą koszulkę. 

O debiucie w Serie A:

 To był piękny dzień. Mam nadzieję, że moja kariera po trwa tak długo, jak to możliwe. 

O remisie z Sassuolo:

 Liczyliśmy na inny wynik.  Mieliśmy nadzieję, że uda nam się wygrać to spotkanie. Musimy poprawić naszą sytuację w tabeli i kontynuować naszą pracę. Zobaczymy, co się wydarzy pod koniec sezonu. 

O opasce kapitana:

 Bycie kapitanem tak chwalebnego klubu jest dla mnie zaszczytem. Bardzo się cieszę, że jestem kapitanem tego zespołu. Zawsze staram się pomóc zespołowi w osiągnięciu jego celów.

O meczu z Atalantą:

 Milan ma obowiązek wygrać każdy mecz. Atalanta jest bardzo silną drużyną. Ostatnio udało jej się awansować do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Musimy pojechać do Bergamo i rozegrać tam idealny mecz.

O zespole:

 Znamy naszą wartość. Dobre wyniki mogą z pewnością nam pomóc. Jesteśmy młodą, ale bardzo silną grupą. Jest mi przykro z powodu nienajlepszego początku sezonu, ale zrobimy wszystko, aby osiągnąć jak najwyższą pozycję w tabeli pod koniec sezonu. 

Komentarze

  • avatar
    kusniak90
    Jedyny z niewielu, któremu się chce i który daje jakość na boisku. Prawdziwy kapitan, pewnie oddjdzie, ale za złe mu tego mieć nie można, bo czeka, jak zresztą wszyscy kibice Milanu, że coś się zmieni i będziemy grali o coś więcej aniżeli o kolejne pkt. w Serie A
  • avatar
    MARCO VAN BASTEN
    Romek jako jeden z nie licznych zasługuje na noszenie tej koszulki