Romagnoli: Dzisiejszy rezultat to wina nas wszystkich, a nie pojedynczej jednostki

Romagnoli: Dzisiejszy rezultat to wina nas wszystkich, a nie pojedynczej jednostki

Alessio Romagnoli wypowiedział się dla Sky po meczu z Bologną. Oto, co obrońca Milanu miał do powiedzenia:

Nie zagraliśmy zbyt dobrego spotkania, z przodu nie było zbyt wiele ruchu ze strony naszych zawodników. Szkoda, że nie rozegraliśmy dobrego spotkania i nie zdobyliśmy kompletu punktów. Będziemy musieli to zrobić w sobotę. Musimy dać z siebie wszystko. Gramy teraz co tydzień i chcemy jak najlepiej zakończyć to rozgrywki.

Higuain? Dzisiejszy rezultat to wina nas wszystkich, a nie pojedynczej jednostki. Musimy ciężko pracować i zachować spokój. Teraz musimy wspólnie wyjść z tego kryzysu. W ostatnim czasie stworzyliśmy sobie wiele sytuacji bramkowych, ale zawsze czegoś nam brakowało w wykończeniu. Musimy nad tym popracować.

Komentarze

 • avatar
  KAKA22
  Higuain gra teraz tak jakby mu się nie chciało. Zero biegania, zero ruchu, zero chęci do gry. Jeśli tak ma grać koleś, który miał nas ciągnąć do góry i zarabia najwiecej w drużynie to dziękujemy i papa.
 • avatar
  Cleaver
  A kogo my ściągniemy w miejsce Higuaina? Który napastnik z TOPu bedzie chcial do nas przyjsc? To nie wina Igły, a bezmyślności naszej pomocy, ktora nie ma pojecia jak rozegrac pilke i wolą przerzucać sobie pilke na zmiane z prawego na lewe skrzydlo i odwrotnie.
 • avatar
  adamos
  Nawet jakby do Nas przyszedł Messi to po paru miesiącach pracy z Rino się cofnie piłkarsko. Rozumiem, żeby jeden, dwoch zawodników było bez formy ale cały zespół? Rino out!!!! Trzeba reagować póki czas i nie jesteśmy w czarnej jak bylo w przypadku Samolocika...