Romagnoli: Dołożymy wszelkich starań, aby wygrać ten mecz

Romagnoli: Dołożymy wszelkich starań, aby wygrać ten mecz

Alessio Romagnoli wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Juventusem. Oto, co trener Milanu miał do powiedzenia:

O meczu:

Nasze odczucia przed meczem są pozytywne. Puchar, który możemy zdobyć może wpłynąć pozytywnie na nasz sezon. Dołożymy wszelkich starań, aby go wygrać. Juventus jest jednym z najsilniejszych zespołów w Europie i zdajemy sobie sprawę z trudności tego meczu. To będzie pojedynczy mecz i wszystko może się wydarzyć. Musimy być świadomi, że jutrzejszy mecz może być dla nas punktem zwrotnym w tym sezonie. Wygraliśmy w Doha. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteśmy silniejszym zespołem niż drużyna sprzed 2 lat.

O Higuainie:

On jest prawdziwym profesjonalistą i dobrze trenuje. Pytania dotyczące jego przyszłości powinny zostać zadane komuś innemu, a nie mnie. Skupiamy się jedynie na wydarzeniach na boisku.

O różnicach między zespołem z Doha, a obecnym:

Na dzień dzisiejszy jesteśmy silniejszym i bardziej dojrzałym zespołem. Pragnienie zwycięstwa i brak strachu musi w nas pozostać. Kiedy Juventus znajdzie Twoją słabość, potrafi od razu Cię zranić.


Komentarze