Romagnoli: Akceptujemy tę porażkę

Romagnoli: Akceptujemy tę porażkę

Alessio Romagnoli wypowiedział się dla Sky po meczu z Juventusem. Oto, co kapitan Milanu miał do powiedzenia:

O meczu:

Mierzyliśmy się dzisiaj z jedną z najsilniejszych drużyn w Europie. Akceptujemy tę porażkę. Musimy myśleć o kolejnym meczu. W meczu z Juventusem trudno nawiązać równą walkę. Mieliśmy swojej sytuacje, ale nie potrafiliśmy wykorzystać. Wciąż musimy pracować nad swoim błędami i je zrozumieć. 

Ich dośrodkowania są bardzo groźne. Kiedy wchodzą na skrzydło, ich akcje są przeprowadzane z prędkością tysiąca kilometrów na godzinę.

Każdy marzy o zwycięstwie w tak wielkich spotkaniach jak to. Każdy z nas odczuwa rozczarowanie, ponieważ mogliśmy zrobić coś więcej. Oni byli jednak silniejsi od nas i musimy zaakceptować tę porażkę. Musimy myśleć o następnym meczu.

O rzucie karnym:

Byśmy pozostać w grze tak długo, jak to będzie możliwe. Stanęliśmy przed szansą wyrównania, dzięki przyznaniu nam rzutu karnego. Niestety piłka nie znalazła się po nim w siatce.

O Higuanie:

On jest na siebie zły za czerwoną kartkę. Gonzalo sam przyznał, że popełnił błąd i przeprosił zespół za swoje zachowanie.

O stylu gry:

Musimy wrócić do tego, co graliśmy wcześniej. Na początku podjęliśmy więcej ryzyka. Nasi obrońcy byli bardziej z przodu, aniżeli z tyłu. Być może to przeważyło o losach tego spotkania.

Komentarze