Rivera: Zawsze byłem związany z Milanem

Rivera: Zawsze byłem związany z Milanem

Giovanni Rivera udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, co były zawodnik Milanu miał do powiedzenia.

O meczu Milan vs Bologna:

 Tabela mówi wyraźnie: musimy wygrać to spotkanie, aby nie dać się wyprzedzić i wskoczyć na wyższą pozycję w tabeli. Należy mieć nadzieję, że Milan znów będzie wygrywał. Każdy z nas ma nadzieję, że nastąpi to już od meczu z Bologną. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, ponieważ Bologna przechodzi obecnie przez dobry okres. Musimy rozegrać dobre spotkanie i zacząć jak najlepiej od samego początku. W tym meczu liczą się tylko 3 punkty również dlatego, że jeśli Milanowi nie uda się awansować do Ligi Mistrzów, to przynajmniej pozostanie Liga Europy.

O miłości do Milanu:

 Zawsze byłem związany z Milanem, nawet jeśli nie ma obecnie żadnych podstaw do współpracy. Byłem związany z tym zespołem i tymi barwami nawet wtedy, kiedy już nie byłem członkiem tej drużyny.

O kibicach Milanu:

 Wielu ludzi rozpoznaje mnie na ulicy i rozmawia ze mną. Jest to naprawdę miłe, także tutaj, w Rzymie, gdzie mieszkam od wielu lat.

O Milanie:

 Ci, którzy nie są członkami kierownictwa, żyją nieco na uboczu i cierpią bardziej niż ktokolwiek inny. Przykro mi, że nie wszystko potoczyło się tak jak powinno. W Milanie panują odpowiednie warunki do tego, aby przywrócić ten klub na wysoki poziom, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Wierzę, że nowi właściciele znajdą sposób, aby dać kibicom wiele powodów do radości i nawiązać do sukcesów z przeszłości.

Komentarze