Riccio: Wykonaliśmy nasze zadanie

Riccio: Wykonaliśmy nasze zadanie

Luigi Riccio wypowiedział się dla Milannews.it i dla Sky Sport po meczu z Genoą. O to co asystent Gennaro Gattuso miał do powiedzenia: 

O meczu: 

Jesteśmy przyzwyczajeni do absencji i dostosowaliśmy się do tego. Nasi zawodnicy wykazali się profesjonalizmem. Zaczęliśmy z problemami, ponieważ dużo energii kosztowały nas mecze w Pucharze Włoch i Superpucharze. Przez pierwsze pół godziny cierpieliśmy i walczyliśmy na boisku. Udało nam się zachować czyste konto dzięki Gigio. Potem się obudziliśmy, znaleźliśmy trochę przestrzeni i wykonaliśmy nasze zadanie.

O czwartym miejscu:

Jest to nasz podstawowy cel na ten sezon. Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu, przybliżyliśmy się do jego osiągnięcia. Musimy jednak pamiętać, że sezon jest jeszcze długi i czekają nas inne ważne mecze.

O Higuainie:

On jest prawdziwym mistrzem i dał nam naprawdę wiele. Wszyscy jesteśmy dorośli i przyzwyczajeni do rozwoju wydarzeń podczas mercato.

O Cutrone:

Chciałbym podkreślić jego świetny występ w dzisiejszym meczu. W drugiej połowie wszyscy zagrali lepiej. 

O Paquecie:

On wciąż ma szerokie pole do rozwoju. Może być bardzo skuteczny na ostatnich metrach, potrafi oddać strzał z dystansu i uderzyć głową. W dzisiejszym meczu zaprezentował się z naprawdę dobrej strony.

O Bakayoko:

On trafił do nas z zupełnie innego otoczenia i nie znał języka. Bakayoko musiał przejść przez pewien okres adaptacji. Jak widać czas wyszedł mu na dobre.

O Zapacie:

Nie znam na ten moment dokładnego stanu jego zdrowia. Nabawił się on urazu mięśniowego. Zobaczymy co wykażą najbliższe badania.

Komentarze