Reina: Ważne jest, aby dalej grać dobrze

Reina: Ważne jest, aby dalej grać dobrze

Pepe Reina udzielił wywiadu dla Sky Sport. Oto, co bramkarz Milanu miał do powiedzenia:

O meczu:

Gra w europejskich pucharach zawsze jest skomplikowana. Olympiakos jest przyzwyczajony do tego rodzaju wieczorów. W pierwszej połowie mieliśmy kilka sytuacji bramkowych, których nie potrafiliśmy wykorzystać. W drugiej połowie kontynuowaliśmy naszą grę w ataku i ostatecznie udało nam się osiągnąć zamierzony cel. Musimy rywalizować we wszystkich turniejach, w których gra Milan. Ważne jest, aby dalej grać dobrze.

O Cutrone:

Musimy dać mu trochę czasu. Posiada on wielki talent, ale nie możemy wywierać na nim zbyt dużej presji. Cutrone jest ważną częścią tego zespołu.

O Ibrahimoviciu:

Do stycznia mercato jest zamknięte. Z tego co wiem jest to tylko hipoteza. Ibra to świetny zawodnik. Każdy, kto do nas dołączy, może liczyć na pomocną dłoń z naszej strony. Na razie jednak myślimy o zawodnikach, których mamy do dyspozycji, przynajmniej do stycznia.

O zespole:

Staram się pomagać drużynie jak mogę niezależnie od tego czy gram czy siedzę na ławce rezerwowych. Dziwne dla mnie jest przesiadywanie na ławce rezerwowych, ale muszę zaakceptować te rolę i decyzję trenera. Muszę trenować jeszcze ciężej, aby wywierać presję na Gigio, wprowadzić go na wyższy poziom i zapewnić zespołowi więcej możliwości.

Komentarze

 • avatar
  JJay
  Moim zdaniem na ten moment to Reina powinien być pierwszym wyborem, a Donnarumma siedzieć na ławce i być rezerwowym.
  • avatar
   sampler
   I Donek marnowały talent na ławce. Po to jest Reina aby dać mu czasem odpocząć i wprowadzić w drużynę doświadczenie, którego gigio potrzebuje w tej chwili najbardziej bo umiejętności ma wielkie.