Reina: Musimy bronić czwartego miejsca całym naszym sercem i duszą

Reina: Musimy bronić czwartego miejsca całym naszym sercem i duszą

Pepe Reina udzielił wywiadu dla Sky Sport. Oto, bramkarz Milanu miał do powiedzenia.

O czwartym miejscu:

Nadal mamy szansę obronić czwarte miejsce. Zdajemy sobie sprawę z tego, że możemy to zrobić. Musimy być optymistami i poprawiać się z dnia na dzień. Potrzebujemy większej wydajności w naszej grze. Wówczas wyniki same się pojawią. Każdy z nas musi wiedzieć, że musi dawać z siebie 10% więcej w każdym spotkaniu, a nawet jeszcze więcej ze względu na końcówkę sezonu. Możemy powiększyć naszą przewagę nad Torino, które jest naszym bezpośrednim rywalem w tabeli. Roma również na nas naciska. Atalanta robić coś niesamowitego, ale nie możemy zapominać też o Lazio.

 O roli drugiego bramkarza:

 Jestem zadowolony ze swojej gry i z tego, co robię dla drużyny. Pierwszym bramkarzem jest Gigio, który zasługuje na tę rolę. On jest w formie, to dojrzały zawodnik. Moim zadaniem jest zawsze dawanie mu pomocnej dłoni i być gotowym, gdy zespół będzie mnie potrzebował.

O Lidze Mistrzów:

 Na ten moment zajmujemy upragnione czwarte miejsce,  ale będzie nam je naprawdę ciężko utrzymać. Do końca sezonu pozostało 5 spotkań. Mamy szczęście, że wciąż zajmujemy czwarte miejsce. Musimy bronić tego miejsca całym naszym sercem i duszą.

 O Gattuso:

 Wszyscy stoimy murem za trenerem.

Komentarze

 • avatar
  Szymix
  Proponuje bronić miejsca grą nogami oraz poprzez strzelanie bramek - bardziej się przyda :)
  • avatar
   MK92
   Dokładnie, choć akurat Reina jest w ostatnich tygodniach jednym z naszych nielicznych graczy, do których występów nie można mieć zarzutów.