Redaktorzy pilnie poszukiwani

Redaktorzy pilnie poszukiwani

Przyjaciele Milaniści, 

jak wiecie, z Nowym Rokiem portal ACMilan24.com zawiesił swoją działalność. Byliśmy z Wami w sieci przez 15 lat, zawsze dostarczając najświeższych informacji o naszym ukochanym klubie, interesującej publicystyki, ciekawostek i na bieżąco dostarczając statystyki związane z AC Milan, jak również przed dłuższy czas udostępniając forum czy możliwość blogowania.

Działaliśmy w social mediach śledzeni przez tysiące fanów Milanu, jak i calcio oraz dziennikarzy sportowych. Tworzyliśmy kompilacje i grafiki, a także organizowaliśmy zabawę w typowanie czy różnego rodzaju konkursy. Dziękujemy, że przez ten czas byliście z nami!

Prawie przez cały ten czas stronę i jej kolejne odsłony finansował i finansuje ze swoich środków jeden z fanów - Mały. Niestety zawieszenie funkcjonowania strony spowodowane zostało brakiem osób, które mogłyby się zająć tłumaczeniem newsów z j.angielskiego na j.polski. Nad funkcjonowaniem strony czuwa wiele osób, jednakże najważniejsze było zawsze zaangażowanie tłumaczy. Strona od lat funkcjonowała dzięki takim osobom jak Jakub, czy wcześniej Victor, Gila11, Lukas89 i wielu innych, którzy poświęcali swój czas na tłumaczenie i redagowanie wiadomości. Jako koledzy z redakcji, ale przede wszystkim fani Milanu i czytelnicy dziękujemy Wam za to! Portal ACMilan24.com powstał od kibiców dla kibiców. Wszyscy fani Milanu mogą być dumni, że od samego początku stronę tworzyli sympatycy naszego klubu.

Dziękujemy za wspólne 15 lat, ale... to jeszcze nie jest koniec! Pomimo, że chwilowo zawiesiliśmy funkcjonowanie serwisu, w dalszym ciągu wiele osób jest zaangażowanych w działalność portalu. Każdy w miarę swoich możliwości i wolnego czasu. Michał i Piotrek w dalszym ciągu chcą pisać dla nas wszystkich zapowiedzi i podsumowania. Niestety brakuje przede wszystkim newsmanów.

Poszukujemy osób, które chciałyby tłumaczyć z języków angielskiego lub włoskiego informacje o naszym klubie oraz publikować je na stronie. Jeśli jesteś pasjonatem Milanu i masz ochotę tłumaczyć oraz publikować krótkie wiadomości na naszym wspólnym portalu, prosimy o przesłanie maila na adres: redakcja@acmilan24.com

Może to być kilkanaście newsów w miesiącu dotyczących najważniejszych spraw związanych z klubem.

Pozdrawiamy Was serdecznie i mamy nadzieję na szybki powrót do funkcjonowania strony.

Fani Milanu z redakcji portalu ACMilan24.com 

Komentarze