Rebić: W końcu miałem okazję pokazać, na co mnie stać

Rebić: W końcu miałem okazję pokazać, na co mnie stać

Ante Rebić wypowiedział się dla DAZN po meczu z Udinese. Oto, co napastnik Milanu miał do powiedzenia.

O bramkach:

 Jestem zadowolony. W końcu miałem okazję pokazać, na co mnie stać i co mogę dać zespołowi. Najważniejsze były trzy punkty. Wciąż pracujemy nad rozwojem naszego zespołu.

 O nowych zawodnikach:

 Sprowadziliśmy trzech ważnych zawodników, którzy wnieśli osobowość do zespołu. Ich obecność jest odczuwalna i zauważalna na boisku.

O celach:

 Nie chcę nic mówić o celach. Musimy kontynuować naszą pracę. Musimy myśleć z meczu na mecz i pracować na co dzień. Już teraz musimy myśleć o następnym spotkaniu.

Komentarze

 • avatar
  kusniak90
  Taka prawda bo nie dostawał wcześniej szans, plus grał ogony, w których mu piłka odbijała się od kolan. Ani Giampaolo ani Pioli nie dali mu szansy na pokazanie czegoś wiecrj, a czasami trzeba zagrać kilka spotkań lub wejść w jakiś mecz. Brawo, bo gość miał zapewne już bardzo niskie morale. Mam nadzieję że się odblokował tymi trafieniami i będzie już tylko lepiej.
  • avatar
   Filippo09
   Szansy może nie dostawał ale według mnie to tylko jego wina, bo co wyprawiał gdy już taka dostał do wszyscy widzieliśmy. Po przerwie zimowej jest o niebo lepiej, oby taki Rebic jak dziś był widywany częściej do końca sezonu