Rebić: Jestem szczęśliwy, że mogę kontynuować swoją historię z Milanem

Rebić: Jestem szczęśliwy, że mogę kontynuować swoją historię z Milanem

Ante Rebić udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, co napastnik Milanu miał do powiedzenia.

O transferze do Milanu:

Jestem bardzo szczęśliwy z powodu podpisania umowy z Milanem. Jestem szczęśliwy, ponieważ udało mi się udowodnić, że prezentuję odpowiednią jakość, aby tutaj grać. 

O oczekiwaniach fanów:

Kiedy dołączyłem do Milanu w tamtym sezonie, powiedziałem, że nie jestem napastnikiem, ale mogę pomóc drużynie na różne sposoby. Potem strzeliłem 12 bramek i mam nadzieję, że uda mi się zdobyć więcej bramek w tym sezonie. 

O wyborze numeru:

Tak naprawdę nie ma żadnego powodu, dlaczego wybrałem numer 12. Miałem go wziąć w zeszłym sezonie, ale był już zajęty, podobnie jak numer 4. Numer 12 był wolny, więc go wziąłem. 

O Ibrahimoviciu:

Zlatan jest wielkim zawodnikiem, pomaga całemu zespołowi i ma wielki wpływ na wszystkich. To prawdziwa przyjemność grać z takim zawodnikiem jak on. 

O sobie:

Skupiam się na swojej pracy i dawaniu z siebie wszystkiego, co najlepsze na swojej pozycji. Mam nadzieję, że będę lepszy niż w zeszłym sezonie. 

Czy uważasz się za lidera zespołu?

Nasz lider jest na ławce rezerwowych i jest nim nasz trener. Liderem na boisku jest zaś Ibrahimović. Nie widzę więc potrzeby, aby być liderem zespołu (śmiech). 

O Piolim:

Był dla mnie bardzo ważny. Zawsze staram się dobrze pracować. Trener dał mi szansę i zaufanie, a ja z tego skorzystałem. Kiedy otrzymałem szansę, radziłem sobie dobrze na boisku. 

O Bologni:

Chcę, abyśmy zdobyli 3 punkty w pierwszej kolejce. Wygrana zespołu jest najważniejsza. Jeśli zdobędę bramkę to będę zadowolony. Najważniejsze jest jednak zwycięstwo. 

O nowym sezonie:

Mieliśmy 3 tygodnie przerwy, ale mimo to kontynuowaliśmy nasze treningi. Rozpoczęliśmy przygotowania do nowego sezonu 3 tygodnie temu i jesteśmy gotowi na początek nowego sezonu. Chcemy osiągnąć więcej niż w poprzednim sezonie. 

O osobistych celach:

Nie mam żadnych konkretnych celów na ten sezon. Zawszę chcę dawać z siebie wszystko i zawsze grać na miarę swoich możliwości. Jeśli chodzi o zespół to chciałbym, abyśmy osiągnęli więcej niż w poprzednim sezonie i kontynuowali naszą zwycięską serię. 

Wiadomość do fanów Milanu:

Jestem szczęśliwy, że mogę kontynuować swoją historię z Milanem. Mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy się na San Siro. 

Komentarze

 • avatar
  kusniak90
  Początek sezonu i piłka się od niego odbijała jakby go parzyła a technikę jakby w tartaku nabywał.. później grał jak z nut, jakby na prawdę sobie przypomniał, że jest piłkarzem i grać potrafi. Zasłużył na wykup bardzo i trzymam za niego kciuki.
  • avatar
   MagicMilan1983
   Byc moze presja Milanu go przygniotla... A pozniej dziadek Ibra przyszedl do kopa i zaczal grac