Raiola: Zobaczymy, co zrobi Milan

Raiola: Zobaczymy, co zrobi Milan

Mino Raiola wypowiedział się dla Milannews.it. Oto, co agent piłkarski miał do powiedzenia.

O Donnarummie:

 Nie chcemy robić wokół niego zamieszania. Na razie nie ma czasu na rozmowy o przedłużeniu umowy. Wszystko jest w porządku. Gigio jest spokojny i wciąż ma ważny kontrakt z Milanem. Gigio chciałbym z Milanem awansować do Ligi Mistrzów. Europejskie puchary są bardzo ważne dla niego jak i dla Milanu. Zobaczymy, co zrobi Milan. Trzeba zacząć od pewnej koncepcji. Milan wykonuje pewne działania w tym kierunku. Przedłużenie umowy nie jest czymś niemożliwym. Tak naprawdę nie rozmawialiśmy jeszcze o tym. On wciąż ma dwuletni kontakt i jest jeszcze sporo czasu na ocenę pewnych rzeczy.

O Ibrahimoviciu:

 Niebo jest granicą. Pod koniec roku podejmie decyzję. Jeśli nie będzie się czuł na siłach to zakończy karierę. Osobiście uważam, że Ibra cieszy się grą i raczej nie myśli zawieszeniu butów na kołku. W jego grze da się zauważyć wolę walki i zaangażowanie. Ibra pomaga swoim kolegom z zespołu i daje im nowy rodzaj mentalności.

O Bonaventurze:

 To bardzo trudny moment. Jakość Bonaventury nie podlega dyskusji. Pewne rzeczy dobiegają końca. Nie wiem, jak to się wszystko potoczy, zobaczymy. Klub musi zrozumieć, co chce z nim zrobić. Być może jest ktoś w klubie, kto chciałby dać mu nową umowę lub ktoś, kto uważa, że obecna umowa nie powinna zostać przedłużona. Zobaczymy czy uda nam się coś ustalić

Komentarze