Raiola: Na ten moment nie mamy o czym rozmawiać

Raiola: Na ten moment nie mamy o czym rozmawiać

Mino Raiola wypowiedział się dla Mediaset na temat swojego klienta, Zlatana Ibrahimovicia. Oto, co superagent piłkarski miał do powiedzenia:

Poprzednie kierownictwo Milanu nie funkcjonowało jak należy, wręcz nie istniało. Elliott jest poważnym właścicielem i wszyscy dobrze znamy ich działalność. 

Ibrahimović nigdy nie prosił o jakiekolwiek gwarancje transferu. Musimy zrozumieć na jakich warunkach Rossoneri chcieliby go sprowadzić z powrotem. Na ten moment nie mamy o czym rozmawiać. Zarówno Leonardo jak i Ibra mieli okazję współpracować i obaj darzą się wzajemnym szacunkiem. Zlatan spędził piękny czas w Milanie i część jego serca jest wciąż w Milanie, ale też w PSG.

Komentarze

 • avatar
  Pożuś
  Poprzednie kierownictwo nie funkcjonowało jak należy, bo nie dawało się doić jak Galliani. Nie ugięło się w sprawie Donnarummy i nie dawało wielomilionowych prowizji zachłannemu agentowi. Na jego miejscu też bym nie pałał do nich sympatią.
 • avatar
  Tomekp
  Ibra to byłby gwóźdź do trumny Milanu i jak dla mnie czynnik pozwalający podważyć sens piastowania stanowiska przez Maldiniego i Leonardo. Przecież Ibra to już nie jest poziom na serieA, może ustrzeli z 7 goli i pewnie jakiś debilny kibic napiszę , że już się spłacił, ale na poważnie to jego transfer byłby osłabieniem.
  Kiedyś już miał przyjść na pół sezonu z Man Utd. i wtedy napisałem że ona nawet w tym sezonie nie wróci do gry i że to bezsensowny ruch. Zostałem objechany nie możliwie, niektóre wpisy były typu że "Ibra się nie poddaje i wróci".
  Ibra wrócił 8 miesięcy później i to do ligi amerykańskiej !!!
  Trzeba wyp... Gattuso i każdego kto ma taki pomysł na Milan, czas zatrudnić kogoś z głową.