Raiola: Łatwiej będzie opuścić klub Chińczykom niż odejść Donnarummie

Raiola: Łatwiej będzie opuścić klub Chińczykom niż odejść Donnarummie

Mino Raiola za pośrednictwem Sky zdecydował się skomentować plotki łączące Gianluigiego Donnarummę z przenosinami do Napoli. Oto co agent 19-latka miał do powiedzenia:

Donnarumma? On może spędzić całe życie w Milanie. To nie jest przejaw  ironii z mojej strony. Musimy szanować fanów Milanu, zwłaszcza tych  inteligentnych. Łatwiej będzie opuścić klub Chińczykom niż odejść Donnarummie.

Komentarze

 • avatar
  Jacubinho7
  Mała wojna na linii Raiola-Milan trwa w najlepsze. Dla własnego dobra Donek powinien zakończyć z nim współpracę. W tamtym roku już i tak stworzył mu piekło w otoczeniu Milanu tym całkiem cyrkiem z odejściem. Pora w końcu znaleźć sobie innego przedstawiciela. Jorge Mendes pewnie chętnie by przygarnął 19-latka.
 • avatar
  BF
  Nie wiem czy zmiana z agenta na innego też kontrowersyjnego agenta to będzie dobry ruch.

  Mendes rok temu w Valencii próbował zrobić też taką kolonię swoich piłkarzy i nawet tam dał swojego kumpla trenera (Nuno)i skończyło się to jednym z najgorszych sezonów Valencii w historii. Trochę tam przewietrzyli skład od grajków Mendesa i w sumie z tego grona to tam został Garay i Guedes i nowy trener, nie związany z Mendesem ;]

  Wiązanie się wokół jednego czy drugiego tego typu agentów uważam nie jest dobre. W przeszłości mieliśmy pewną agencję gdzie Mendes też w niej działał, a która była zarazą wówczas piłki, gdzie prawa piłkarza nie należały do kluby czy do grajka a właśnie do tej agencji (Doeyn Sport)
 • avatar
  Jacubinho7
  BF
  Powiedziałem tylko, że Mendes pewnie by się zainteresował Donkiem. Nie wspomniałem nic o tym, że byłby to dla niego zły lub dobry wybór.

  Niemal każdy agent piłkarski ma swoje za uszami. Patrząc na to, że Mendes żyje w dobrych relacjach z władzami Milanu może nie byłoby takich cyrków jak rok temu z Raiolą, chociaż jak któryś agent poczuje pieniądz to mogą dziać się różne dziwne rzeczy.

  Równie dobrze Donek mógłby znaleźć sobie kogoś z rodzimego podwórka np. Davide Lippiego czy Alessandro Lucciego. Może mniej medialny agent od Raioli i Mendesa był rzeczywiście lepszym rozwiązaniem.
 • avatar
  MK92
  Raiola zmienił taktykę, ale nie podpisał rozejmu.
 • avatar
  adamos
  W Liverpoolu, Realu czy PSG wyśmiali jego zarobki i wysokość transferu więc wrócił z podkulonym ogonem do Milanu bo lepiej mieć nie będzie...