Rai: Trzech Brazylijczyków pod obserwacją Leonardo

Rai: Trzech Brazylijczyków pod obserwacją Leonardo

Rai informuje, że Leonardo wyraża zainteresowanie trzema swoimi rodakami:

- Reinierem (Flamengo U-20)

- Helinho (FC São Paulo)

- Luan Santos (FC São Paulo)

Kim są wspomnieni zawodnicy?

Reinier:

Występuje na pozycji ofensywnego pomocnika. Na co dzień występuje on we Flamengo U-20. Jest reprezentantem Brazylii U-17. Jak na razie Brazylijczyk nie miał okazji zadebiutować w dorosłej drużynie Rubronegro. 

Próbka umiejętności [klik]


Helinho:

Nominalna pozycja Brazylijczyka to środek pomocy. Od lipca 2018 jest członkiem dorosłej drużyny FC São Paulo, choć częściej występuje on w kategorii wiekowej U-20. Do tej pory w seniorskiej drużyny ekipy Tricolori 18-latek rozegrał 6 spotkań, spędzając na boisku 424 minuty. W tym czasie raz wpisał się na listę strzelców.

Próbka umiejętności [klik]


Luan Carlos:

Występuje w tej samej drużynie co Helinho, ale jako defensywny pomocnik. Podczas tegorocznej edycji Copa America U-20 rozegrał on 8 spotkań do swojej reprezentacji, z czego 7 w pełnym wymiarze czasowym. W drużynie seniorskiej 19-latek zagrał w 7 spotkaniach, spędzając na boisku 417 minut. 

Próbka umiejętności [klik] 

Komentarze

 • avatar
  Kamilo
  No to bardziej wzmocnienia Primavery, chyba że to jakieś perełki z najwyższej półki.
 • avatar
  Jaca
  Wierzę w obeznanie rynku brazylijskiego przez Leonardo. Czekam na kolejne talenty pokroju Paquety.
 • avatar
  Jachu1899
  brazylia brazylią ale kręgosłupem Milanu powinni być włosi, nie możemy pozwolić zeby taka perełka jak sandro Toneli, który jest deklarowanym fanem ACM poszedł do loserpoolu czy innego dziadostwa.
  Barella tez kocur ale ten to juz cena 50 mln
 • avatar
  matisiek980115
  Tonali jak by go wyrwać za niewysoką cenę takiego piłkarza 18-sto letniego nawet jak na rok by go wypożyczyć po zakupie. Dobrze by było wymienić ławkę może właśnie młodymi perspektywistycznymi zawodnikami bo mauri bertolacci i montolivo na ławce trochę przeraża.