Puchar Włoch: Milan zagra z Torino w 1/4 finału

W związku z wygraną Torino nad Genoą (2:1), ekipa Il Toro będzie następnym rywalem Milanu 1/4 Pucharu Włoch.

Przewidywana data spotkania to 29 stycznia. Godzina jest jeszcze do ustalenia.

swiety33
    Piątek niestety technicznie to jest dramat. Przyjęcia piłki tyłem do bramki to w większość straty. Zachowanie w kilku sytuacjach też pozostawia wiele do życzenia. Za to Rebic dziś zaskoczył. Dużo biegał walczył, miał kilka fajnych technicznych zagrań do partnerów, zwłaszcza tuż po przerwie gdy wyprowadził Piątka sam na sam. Może coś jeszcze z niego będzie. Myślę, że Ibra znalazłby z nim wspólny język. Kolejny dramat to Conti. Co się stało z tym chłopakiem? Pierwsza połowa w jego wykonaniu to koszmar, strata strata i jeszcze raz strata. SAmu na duży plus, środek pola w miarę ok. No i Antonio jedna super parada :) Generalnie zmiana ustawienia przyniosła efekty plus kilka decyzji personalnych. Jednak dwóch ludzi w ataku to zupełnie inna jakość grania, a nie jeden Piątek odcięty od podań i nie mający do kogo odegrać piłki jeśli jakimś fartem nie odskoczy mu od nogi.
      pavel
      Na reszte mercato powinni skupić się na sprowadzeniu prawego obrońcy. Czasami zdarzy się że przebłyski ma Calabria czasami Conti ale to nie wystarczy i czesto notują fatalne występy. Co do Piątka racja. Długo, bardzo długo go broniłem. Ale w tej chwili podejrzewam że bronią go jedynie kibice którzy zaczęli sympatyzować z Milanem po przejściu Krzyśka. Miałem nadzieję że po dobrym meczy z Bologną utrzyma niezłą formę. Dziś w pierwszej połowie ratuje go bramka i asysta ale masa nie dokładnych podań i przyjęć. Druga połowa 2 gole jak nic powinien mieć i wtedy może zdarzały by się tylko nie liczne słowa krytyki na faceta co strzelił hattrica i ma asystę. Ja tez bym pewnie nie narzekał mimo że kłuje w oczy jego gra "ogólna". Niestety wobec napastnika który nie ma techniki, dryblingu, szybkości wymaga się wykorzystywania 2/3 setki. Dlatego Leao nawet jak ma dosyć słabe wykończenie ma te przewagę nad Piątkiem.