Przedstawiciele Sassuolo o przyszłości Sensiego

Przedstawiciele Sassuolo o przyszłości Sensiego

CEO Sassuolo, Giovanni Carnevali oraz trener ekipy Neroverdich, Roberto De Zerbi wypowiedzieli się dla Sky na temat Stefano Sensiego, który od jakiegoś czasu jest łączony z Milanem. Oto, co przedstawiciele Sassuolo mieli do powiedzenia.

Giovanni Carnevali:

Naszym pragnieniem jest, aby nasi najważniejsi zawodnicy z nami zostali. Wszyscy dobrze wiedzą, że Sassuolo nie jest klubem, który łatwo się poddaje. Chcemy kontynuować nasz projekt rozwoju, ale żeby to zrobić, musimy zatrzymać najlepszych zawodników. Sensi jest jednym z nich, ale nie tylko on, ponieważ mamy tak wielu dobrych zawodników. Zobaczymy, co się wydarzy. To normalne, gdy jeden z naszych najlepszych zawodników aspiruje do lepszego klubu, ponieważ chce zrobić kolejny krok w swojej karierze. Jeśli pojawią się interesujące propozycje, rozważymy je. Tyczy się to zarówno Sensiego jak i innych zawodników.


Roberto De Zerbi:

Spodziewam się, że do mnie zadzwoni i powie mi, że chce zostać. Nie lubię trzymać na siłę zawodników, którzy niedobrze się tutaj czują. Wszyscy są tutaj cenieni i doceniani. Wszystko zależy od niego.


Komentarze

  • avatar
    za darmo sie go nie pozbeda. pytanie, czy jest sens, aby Milan sie licytowal? wg mnie Tonali to nasza przyszlosc i glowny cel na te mercato.
    .
    co do Sassuolo to wlasciciele powinni zainwestowac lepiej w Reggiane, ktora ma kibicow. Sassuolo jest taka Amika Wronki albo Groclinem, wloskiej ligi.