Primavera: Z nieba do piekła, Chievo 3:3 AC Milan

W ramach 22 kolejki włoskiej Primavery Serie A, Milan udał się do Werony, gdzie podejmował lokalne Chievo.

Strzelanie w tym meczu rozpoczął Daniel Maldini, który trafił do siatki rywali już w 2 minucie meczu. Sześć minut później mieliśmy 0:2 za sprawą Alessandro Sali. Bramkę do szatni zdobył zaś Frank Tsadjout, który ośmieszył rywali drużyny rywali i umocnił prowadzenie swojego zespołu.

Niestety w drugiej połowie strzelali już tylko zawodnicy drużyny gospodarzy. Wpierw w 63 minucie Soncina pokonał Rabbas, trzy minuty później Rovaglia, zaś w ostatnich minutach do wyrównania doprowadził D'Amico.

Takim oto sposobem Rossoneri stracili punkty w Weronie i wracają do domu tylko z jednym oczkiem.

Bramka Tsadjouta [klik]

Chievo: Malaguti, Pavlev, Ndrecka, Zuelli, Kaleba, Martires Farrim, Tuzzo, Karamoko, Juwara, D’Amico, Bertagnoli

MILAN: Soncin, Bellanova, Negri, Brambilla, Merletti, Djalo, Sala, Brescianini, Tsadjout, Maldini, Capanni