Primavera: Roma rozniosła Rossonerich, Milan 1:7 AS Roma

Primavera: Roma rozniosła Rossonerich, Milan 1:7 AS Roma

O godzinie 11:00 Primavera Milanu podejmowała u siebie swoich rówieśników z AS Romy. Od początku w tym meczu na placu boju pojawił się młodszy syn Paolo Maldiniego, Daniel. 

Niestety drużyna prowadzona przez Alessandro Lupiego doznała sromotnej porażki z rzymską ekipą aż 1:7. Jedyną bramkę dla zespołu Il Diavolo zdobył Raoul Bellanova. 

Po dwóch kolejkach, Milan ma zerowy dorobek punktowy. W ubiegłym tygodniu ekipa Rossonerich musiała uznać wyższość Napoli (0:1).

Oficjalne składy:

Milan: Soncin, Bellanova, Basani, Culotta, Brambilla, Ruggeri,  Sala, Torrasi, Tonin, Maldini, Haidara

Roma: Greco, Bouah, Semerarom Bianda, Cargnelutti, Pezzella,  D’Orazio, Greco, Bucri, Riccardi, Cangiano.


Komentarze

 • avatar
  GiveMeReason
  Czy mi się wydaje, czy wymienili ponad pół składu ?
  • avatar
   Jacubinho7
   Trochę zmian jest. Część zawodników poszło na wypożyczenie do innych klubów, część odeszła definitywnie, a jeszcze inni jak Tsadjout są powoływani do pierwszego zespołu.
 • avatar
  Kamilo
  Aż z ciekawości sprawdziłem kadrę Primavery. Z zeszłego sezonu zostali praktycznie tylko Bellanova i Torrasi, reszta to chłopaki którzy dołączyli z kadry U17. Dostaliśmy po dupie fakt, ale niech się uczą na porażkach i wyciągną z tego wnioski, może któryś z nich będzie ostoją seniorów, a większość i tak przepadnie w Serie C czy D.
  • avatar
   BF
   tylko ten rocznik dwa lata temu wygrywał Scudetto nad Romą ^ Rok temu to Roma była mistrzem (ale oni od lat mają bardzo mocne sektory młodzieżowe)