Primavera: Jedenasta porażka w sezonie stała się faktem, Milan 1:2 Juventus

W ramach 17 kolejki Primavera 1 Tim, Milan podejmował u siebie szósty zespół w tabeli, Juventus.

Jako pierwsza strzelanie rozpoczęła ekipa Bianconerich, która w 15 minucie spotkania za sprawą Portanovy objęła prowadzenie. Na konkretną odpowiedź ze strony zespołu Il Diavolo musieliśmy poczekać do 27 minuty. Wówczas Capanni umieścił piłkę w siatce i na tablicy wyników pojawił się rezultat 1:1.

Ostatnie słowo należało jednak do drużyny gości. W 67 minucie, piłkę do pustej bramki wpakował Moreno i mieliśmy 1:2. Trafienie to okazało się ostatnim w tym meczu i Rossoneri musieli przełknąć już po raz jedenasty gorycz porażki.

Milan z 14 punktami na koncie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Dla porównania Juventus plasuje się na szóstej pozycji z dorobkiem 26 punktów.

Milan: Soncin, Barazzetta, Ruggeri, Torrasi, Merletti, Djaló, Sala, Brescianini, Maldini, Tsadjout, Capanni

Juventus: Dadone; Bandeira, Anzolin, Francoforte, Gozzi Iweru, Capellini, Oliveira Rosa, Morrone, Monzialo, Moreno Taboada, Portanova