Premium Sport: Reprezentant Francji na celowniku Milanu

Premium Sport: Reprezentant Francji na celowniku Milanu

Premium Sport informuje, że Milan wyraził chęć sprowadzenia podczas najbliższego okienka transferowego pomocnika Bayernu Monachium, Corentina Tolisso. 

Zwolennikiem transferu Francuza na San Siro jest Massimiliano Mirabelli, który obserwuje 23-latka od kiedy grał on w Olympique Lyon i ceni sobie jego umiejętności. 

Włoski kanał sportowy dodaje, że Tolisso wyraził wstępnie zainteresowanie projektem ekipy Rossonerich, jednak sam transfer nie będzie łatwy w realizacji. Mistrz Niemiec wydał bowiem około 42 mln euro za Francuza i podobnej kwoty będzie oczekiwał za jego kartę.

W niedawno zakończonym sezonie, Tolisso rozegrał 40 spotkań, podczas których 10 razy trafił do siatki rywali i 7 razy asystował przy bramkach kolegów z zespołu.

Komentarze

 • avatar
  Jacubinho7
  Wypożyczenie z opcją wykupu po sezonie byłoby fajną opcją. Jakby nie wypalił to kasa nie poszłaby w błoto jak chociażby w Kalinicia.
 • avatar
  Cyzinho
  W kontekście możliwego odejścia Vidala i Thiago nie sądzę by Bayern chciał go sprzedać. Gdyby się jednak udało to byłaby świetna wiadomość i prawdziwe wzmocnienie.
 • avatar
  flash04
  Chyba 42 mln euro wydał mistrz Niemiec ;-)
 • avatar
  GiveMeReason
  Badelj leprzy