Pracownik Mediacomu: Zakup Milanu w bardzo zaawansowanym stadium

Pracownik Mediacomu: Zakup Milanu w bardzo zaawansowanym stadium

Mediaset zdecydował się opublikować wypowiedź jednego z pracowników firmy Mediacom, której właścicielem jest Rocco Commisso.

Osoba ta nie wyraziła zgody na przedstawienie swojej tożsamości opinii publicznej i wolała pozostać anonimowa. Oto co miała ona do powiedzenia:


Negocjacje w sprawie zakupu pakietu większościowego AC Milan są w bardzo zaawansowanym stadium. Dla milionów włoskich imigrantów w  Ameryce byłby to powód do dumy gdyby Commisso został właścicielem Milanu. Commisso nie będzie działać z żadnym funduszem, ale osobiście, wspierany przez swoją żonę, dzieci i godny zaufania personel.

Komentarze

 • avatar
  UEFA
  widze wszyscy nastawienie entuzjastycznie jak z naszym obecnym właścicielem.
 • avatar
  adamos
  Ja uważam, że konsorcja to największa wtopa i bubel prawny, gdyż każdy może je założyć i nie maja obwarowań prawnych, nawet bezdomny może założyć. Ale już koncern taki jaki ma miliarder to już jest pod lupą rządową instytucji i musi mieć faktycznie kasę a nie na papierku tylko....
 • avatar
  MK92
  Miejmy nadzieję, że nie mydlą nam oczu i Commisso rzeczywiście stać na zakup i prowadzenie Milanu. W każdym razie to postać bardziej rozpoznawalna niż Yonghong Li, co pozwala patrzeć z optymizmem.