PM: Maldini i Ibra chcą zostać w Milanie

PM: Maldini i Ibra chcą zostać w Milanie

Dziennikarz Pianeta Milan, Louis Girardi informuje, że zarówno Paolo Maldini jak i Zlatan Ibrahimović chcą kontynuować swoją współpracę z Milanem.

Elliott nie ma nic przeciwko takiemu pomysłowi. Wiele w tej sprawie będzie zależeć od Ivana Gazidisa. Przyszłość obu przedstawicieli Milanu powinna wyjaśnić się w przyszłym miesiącu. 

[Aktualizacja]

Sportmediaset donosi, że Zlatan Ibrahimović będzie próbował przekonać Ivana Gazidisa i nowego trenera (prawdopodobnie Ralfa Rangnicka) do kontynuowania swojej kariery w Milanie.

Komentarze

 • avatar
  kaka-22
  Maldini musi zostać że wzglądu na nazwisko i za to co zrobił dla klubu, niech się uczy nabiera doświadczenia na stanowisku dyrektora, co do Ibry pozostania jak najbardziej ale nie przy takim wynagrodzeniu jakie chce za sezon 6 mln to bardzo dużo
  • avatar
   BF
   ale nie na stanowisku na jakim obecnie jest. Przestrzelił z dwoma trenerami a trzeciego nie chce bo mu wejdzie w kompetencje ;]

   Rola Zanettiego/Nedveda owszem, ale nie rola w której do tej pory przestrzelił w kluczowych aspektach
  • avatar
   kaka-22
   Wydaje mi się że pomyłki z trenerami każdy by popełnił będąc na jego miejscu dlatego że właściciele i Ghazidiz nie przeznaczyli na to wystarczającej kwoty, mając do dyspozycji 2 mln na pensje dla trenera to Giampaolo czy Pioli to było max , głupotą było zwalnianie Gennaro ponieważ drużyna była już jako tako ułożona LM przegraliśmy tylko o jeden punkt, mam tylko nadzieję że Rangnick przybędzie jeszcze w tym miesiącu bo musi zaplanować okienko transferowe żebyśmy jak zawsze nie zostali z niczym
  • avatar
   casusius
   Dobrze prawisz.
   ...a co do Ibry... pewnie że się przyda, tylko z pensją musi trochę odpuścić.
   Teraz Zlatan kupczy... Michailović mu jeszcze PR nakręca
   Nie sądzę,ze Gazidis da mu owe 6 mln.
   Tak czy inaczej...Bologna nie powinna nas przebić z pensją dla Szweda. (w cuda nie wierzę) a na Hammarby to jeszcze ma czas.
 • avatar
  Pato
  Maldini - tak, na innym stanowisku.. Ibra jak dla mnie - nie, jak ma iść nowe to niech idzie nowe...
 • avatar
  MK92
  Bardzo bym chciał, żeby Paolo został z nami w swoim ukochanym Milanie. Obawiam się jednak, że jego ambicja i duma nie pozwolą na redukcję zakresu kompetencji po przyjściu Rangnicka.