Pirlo: Naprawdę miło jest tutaj wrócić

Pirlo: Naprawdę miło jest tutaj wrócić

Andrea Pirlo udzielił  wywiady dla Milan TV. Oto, co były pomocnik Milanu miał do powiedzenia:

O Gattuso

Gattuso jest wciąż tą samą osobą, z tą samą żądzą i determinacją, którą posiadał jako zawodnik. Teraz trzyma się naprawdę dobrze (śmiech). Jest tak wiele rzeczy do powiedzenia o Rino. Ciężko jest wskazać tylko jedną. Spędziliśmy ze sobą wiele lat. Pamiętam jak kiedyś dał mi widelec (śmiech). To były piękne i zabawne lata. 

O powrocie do Milanello:

Od momentu zakończenia kariery jestem w Milanello po raz pierwszy. Wracając tutaj, zawsze jest miła atmosfera. Miło jest zobaczyć jak starzy przyjaciele ekscytują się tym miejscem. W Milanello wszystko jest wspaniałe, od jadalni po szatnię. To było dziesięć fantastycznych lat z przyjaciółmi z którymi wciąż utrzymuję kontakt. Naprawdę miło jest tutaj wrócić.

 O towarzyskim meczu z Liverpoolem:

 Nie tak dawno zakończyłem karierę, ale już pojawiło się na mnie trochę rdzy. Jak to mówi Massimo Ambrosini, priorytetem jest wspólne spotkanie starych przyjaciół i bycie razem.

Komentarze

  • avatar
    MK92
    Fantastyczny piłkarz. W 2006 roku to właśnie Pirlo powinien był otrzymać Złotą Piłkę. W dzieciństwie, obok Szewy, był moim największym idolem w Milanie. Szkoda, że poszedł do tego Juventusu i przywiązał się do Bianconerich...