Pioli: Popełniliśmy zbyt wiele błędów

Pioli: Popełniliśmy zbyt wiele błędów

Stefano Pioli udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, co trener Milanu miał do powiedzenia.

O Parmie:

Miło jest zobaczyć ducha i pragnienie zespołu. Niektóre spotkania są skomplikowane, ponieważ nie zawsze wszystko idzie po Twojej myśli. Jestem zadowolony z mentalności zespołu. Nawet pomimo kontuzji, moi zawodnicy wiedzą, jak zareagować na boisku. Nasz zespół zawsze musi mieć w sobie odpowiedni entuzjazm i wiedzieć, co robi. Pomimo wszelkich problemów i przeciwności losu, nie możemy tracić naszego ducha.

W niedzielę stworzyliśmy sobie wiele sytuacji, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Musimy być szybsi i bardziej precyzyjni. Mamy za sobą wiele spotkań w dość krótkim czasie. Czekają nas jeszcze 3 mecze przed świętami. Teraz musimy odpowiednio się zregenerować i zagrać zdecydowanie lepiej przeciwko Genoi. 


O straconych bramkach: 

Popełniliśmy zbyt wiele błędów. Musimy docenić naszych przeciwników, którzy potrafili postawić nas w trudnej sytuacji. Musimy wyciągnąć wnioski z tego meczu i poprawić naszą grę. 

O Theo Hernandezie: 

Theo to fantastyczny zawodnik, który jest wręcz doskonały pod względem technicznym i fizycznym. Wciąż może się jeszcze bardzo rozwinąć. Ciężko jest prosić takiego zawodnika jak on o coś więcej, ponieważ teraz prezentuje się bardzo dobrze.  

Komentarze

  • avatar
    Paolo03
    Theo pokazał ducha walki i determinacje. To jak on holuje piłkę do przodu jest naprawdę imponujące. Robi to z dużą prędkością i przeciwnicy mają problem z zatrzymaniem go. Dawno już nie mieliśmy takiego lewego obrońcy chociaż trochę tęsknię za Constantem. Mały żarcik na koniec.