Pioli: Nie jesteśmy usatysfakcjonowani tym wynikiem

Pioli: Nie jesteśmy usatysfakcjonowani tym wynikiem

Stefano Pioli udzielił wywiadu dla Milan TV, Milannews.it i Sky Sport. Oto, co trener Milanu miał do powiedzenia.

Na stronie sportbonusowy.pl znajdziecie zakłady bukmacherskie, kody promocyjne, poradniki obstawiania, a także recenzje bukmacherów.

 O meczu:

 Nie jesteśmy usatysfakcjonowani tym wynikiem, ponieważ chcieliśmy wygrać to spotkanie. Pod względem mentalnym nasz zespół pokazał, że bardzo się rozwinął i potrafi walczyć do samego końca. Pomimo dość niekorzystnego rezultatu udało nam się zremisować.

 Zmęczenie coraz bardziej daje o sobie znać. Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za stratę dwóch bramek. Na szczęście udało nam się odpowiednio zareagować. Musimy wyciągnąć wnioski z tego spotkania i wrócić na właściwe tory. Mamy w sobie odpowiednią mentalność, dzięki której możemy osiągnąć naprawdę wiele. Musimy ją utrzymać. 

 O zespole:

Ten sezon jest dla nas bardzo wymagający zarówno we Włoszech jak i europejskich pucharach. Nie ma sensu mówić zbyt wiele o zmęczeniu. Podjęliśmy wielki wysiłek, aby wrócić do europejskich pucharów i dobrze wiemy z czym to się wiąże. Jako zespół musimy grać z większą koncentracją i więcej pracować na boisku. Po porażce z Lille chcieliśmy od razu wygrać w lidze. Niestety byliśmy niezbyt uważni i poważnie sobie zaszkodziliśmy. Jesteśmy młodym, ale dojrzałym zespołem. Musimy być świadomi naszych umiejętności i pokonać wszelkie trudności.

 Co powiedziałeś zawodnikom podczas przerwy?

Przez cały czas wierzyliśmy w zwycięstwo. Podczas przerwy staraliśmy się odpowiednio zmotywować i wierzyliśmy w nasze umiejętności. Powiedzieliśmy sobie, że nie możemy przegrać tego spotkania.

 O Bennacerze:

 Moim zdaniem rozegrał fantastyczne spotkanie. W ostatnim czasie bardzo się rozwinął i prezentuje odpowiednią jakość na boisku.

 W ostatnim czasie zespół ma problem przy stałych fragmentach gry. Jak się do tego odniesiesz?

 Musimy poprawić się przy stałych fragmentach gry i zachować większą koncentrację. Posiadamy odpowiednie cechy, aby to zrobić.

 Czego spodziewać się po zespole po przerwie na reprezentacje?

Mam nadzieję, że moi zawodnicy trochę odpoczną i będą czuć się lepiej. Wkrótce czeka nas bardzo intensywny okres. Spodziewam się, że od następnego spotkania nasz zespół będzie radził sobie zdecydowanie lepiej i utrzyma swoją mentalność.

 O Ibrahimoviciu:

 Po meczu powiedział mi, że jest mu przykro z powodu dzisiejszego rezultatu, ponieważ można było wygrać to spotkanie. Najprawdopodobniej Kessie będzie wykonywał kolejne rzuty karne. Ibra ma rację, że nasz zespół odczuwa zmęczenie. Gra na kilku frontach kosztuje nas wiele energii. Z powodu Ligi Europy dość wcześnie rozpoczęliśmy zmagania w tym sezonie. Mieliśmy tak naprawdę tylko 3 tygodnie przerwy pomiędzy sezonami. To nie jest zbyt wiele czasu. Nie możemy jednak narzekać na obecną sytuację. Musimy zachować równowagę i wyciągnąć wnioski z naszych ostatnich rezultatów. Chcemy radzić sobie lepiej niż w poprzednim sezonie i w europejskich pucharach.

Komentarze

  • avatar
    Cleaver
    O, ciekawe czy oddanie karnych to decyzja Ibry czy Piolego xD