Pioli: Jestem zadowolony z postawy zespołu

Pioli: Jestem zadowolony z postawy zespołu

Stefano Pioli udzielił wywiadu dla Milan TV i Sky Sport. Oto, co trener Milanu miał do powiedzenia.

O meczu:

 Chcieliśmy wygrać dzisiejsze spotkanie i to nam się udało. Jestem zadowolony z postawy zespołu. Gdybyśmy mniej cierpieli na boisku i szybciej udawało nam się zamknąć mecze to byłoby jeszcze lepiej.

O Paolo Rossim:

 Jest mi bardzo przykro z powodu jego śmierci. Był moim kolegą z boiska i przyjacielem z dzieciństwa. To był naprawdę dobry i pomocny człowiek. Nigdy nie brakowało mu pogody ducha i uśmiechu na twarzy. Składam kondolencje jego rodzinie. Paolo wydawał się być zwykłym facetem, choć tak naprawdę był niezwykły.

O Interze:

 Nie spoglądam na sytuację naszych przeciwników. Musimy myśleć o sobie i o naszej ścieżce. Teraz musimy skupić się na niedzielnym meczu z Parmą, które z pewnością będzie bardzo trudne. 

O Parmie:

Parma jest silnym zespołem, który potrafi sprawić wiele trudności i zadać cios w odpowiednim momencie. Niedzielne spotkanie z pewnością będzie dla nas bardzo wymagające.

O Kalulu:

 Niejednokrotnie był testowany jako środkowy obrońca. Podczas jednej z rozmów powiedział mi, że kiedy był częścią sektora młodzieżowego Olympique Lyon to grał już na tej pozycji. Duet Kalulu-Duarte? Jestem zadowolony z ich postawy.

O Hauge:

 Jestem pewien, że nie zaprezentował jeszcze w pełni swojego potencjału. Dzisiaj zdobył piękną bramkę. Nie zmienia to jednak faktu, że może jeszcze wiele poprawić w swojej grze.

O Tatarusanu:

 Ciprian jest bardzo dobrym bramkarzem. Jest zmiennikiem jednego z najlepszych bramkarzy na świecie, ale mimo wszystko jest profesjonalistą i zawsze prezentuje odpowiedni poziom.

Komentarze

  • avatar
    Cleaver
    Ciesze się, że Hauge odpala. Super transfer