Piłkarze Milanu na spotkaniu z sektorem młodzieżowym - wypowiedzi zawodników

Piłkarze Milanu na spotkaniu z sektorem młodzieżowym - wypowiedzi zawodników

Patrick Cutrone, Gianluigi Donnarumma, Alessio Romagnoli, Samu Castillejo i Jose Mauri wypowiedzieli się dla Sky podczas spotkania z sektorem młodzieżowym Milanu. Oto, co wspomnieni piłkarze mieli do powiedzenia:

Patrick Cutrone:

Moje zachowanie po zmianie? W Bolonii nic złego się nie wydarzyło. Popełniłem błąd, za który przeprosiłem Gattuso i kolegów z zespołu. Powiedziałem tylko, że nie czuję się dobrze i z tego powodu zostałem zmieniony. Chciałem tylko pomóc kolegom z zespołu.

O Higuainie:

Bardzo go szanuję. Wiemy jak silnym jest zawodnikiem i co może nam dać.

O Ibrahimoviciu:

 Nigdy nie myślałem o jego przybyciu. Myślę tylko o trenowaniu i poprawie swojej gry.

O nagrodzie Golden Boy Italia:

To ważna nagroda, ale muszę twardo stąpać po ziemi i ciężko pracować. Moja miłość do Milanu jest bezwarunkowa. Wspieram ten klub od zawsze.


Alessio Romagnoli:

Gra dla Milanu jest zaszczytem. Ten klub daje mi wiele powodów do radości i sprawia, że czuję się w nim bardzo ważny. Bycie kapitanem Milanu jest prawdziwym zaszczytem.

O bramce przeciwko Udinese:

To było bardzo ważne zwycięstwo. Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć więcej takich bramek i wygrać jak najwięcej spotkań.


Gianluigi Donnarumma:

Zawdzięczam wszystko Milanowi.  Żaden inny zespół nie może dać tak wiele na poziomie młodzieżowym. Oni uwierzyli we mnie i dali mi szansę. Chciałbym im za to podziękować.

O najbliższych meczach:

Musimy starać się zamknąć każde spotkanie i nie cierpieć aż do 90 minuty. Kiedy zdobywasz bramkę w ostatnich minutach, trzeba zamurować swoją bramkę i utrzymać wynik do samego końca.


Jose Mauri:


Czuję się dobrze. Miałem to szczęście, że nie ominąłem żadnego treningu. Muszę zrozumieć swoją rolę w drużynie. Jestem zadowolony z możliwości trenowania tutaj. Chcę dawać z siebie wszystko i ciężką pracą wywalczyć miejsce w drużynie.

O meczu z Fiorentiną:


Spodziewam się świetnego spotkania. Jestem na nie psychicznie gotowy. Mam nadzieję, że pokażę się w nim z dobrej strony i wywalczę dla siebie nową umowę.


Samu Castillejo:

Ostatnim czasie zdobyliśmy zbyt wielu bramek, ale pewne sprawy w piłce nożnej zmieniają się szybko. Mamy nadzieję, że zrobimy krok naprzód w kierunku Ligi Mistrzów w najbliższym meczu przeciwko Fiorentinie.

O Higuainie:

On zawsze zdobywał wiele bramek. Myślę, że wkrótce znowu wróci do zdobywania bramek. Musimy go wspierać zarówno na boisku jak i poza nim.

O pozycji na boisku:

Zawsze grałem po prawej stronie boiska, ale nie stanowi dla mnie problemu gra na lewej stronie lub jako cofnięty napastnik.

O Suso:

 Czy on zabiera mi przestrzeń na boisku? To normalne, że w takim zespolu jest spora konkurencja. On jest świetnym zawodnikiem.


Komentarze

  • avatar
    adamos
    Znaczy, że u Nas jest cud, miód, malina - szkoda, że gra tego nie pokazuje...