Pieri: Nie powinno być rzutu karnego dla Juventusu

Pieri: Nie powinno być rzutu karnego dla Juventusu

Były sędzia piłkarski, Tiziano Pieri postanowił na łamach Rai skomentować rzut karny przyznany dla Juventusu po zagraniu ręką przez Davide Calabrię [klik]. Oto, co były włoski arbiter miał do powiedzenia w tej sprawie.

Ronaldo nastrzelił ramię spadającego Calabrii. Calabria nie miał żadnej możliwości, aby zareagować na to uderzenie, tym bardziej, że był obrócony tyłem do piłki i nie widział w ogóle tego, co się dzieje wokół niego.

Pozwolę sobie zacytować wypowiedź Rizzollego z 20 listopada, kiedy to podczas spotkania z kapitanami i trenerami omawiano bardzo podobną sytuację, która miała miejsce podczas meczu Cagliari vs Brescia.

Rizzoli powiedział wtedy:

W tej sytuacji nie powinno być rzutu karnego.

Sytuacje z obu spotkań są bardzo podobne i moim zdaniem rzut karny nie powinien zostać przyznany.

Komentarze

  • avatar
    Szymix
    Odwołać się i tyle, już raz tak było u nas w meczu z Juve i zawiesili sędziego, teraz dawać powtórkę tego meczu. Przypadek, że wykartkował tylko najlepszych w Milanie? Przekupna MERDA!!!
  • avatar
    Paolo03
    Karny, parę kartek i fauli niesluchnie podyktowane. Zawsze jak gramy z Juve to jest wielka szansa że będą mieli karnego. Z resztą Juve to ekipa która tych karnych dostaje bardzo dużo. Nie bez powodu...