Pellegatti: Ibrahimović podpisał umowę z Milanem na półtora roku

Pellegatti: Ibrahimović podpisał umowę z Milanem na półtora roku

Były dziennikarz Premium Sport, a prywatnie fan Milanu, Carlo Pellegatti wypowiedział się na swoim kanale na Youtube na temat transferu Zlatana Ibrahimovicia do Milanu. Oto, co żurnalista miał do powiedzenia:

Według moich informacji Zlatan Ibrahimović podpisał umowę z Milanem na półtora roku. Informacja ta wyciekła z Milanu o 17:30.

Komentarze

 • avatar
  KAKA22
  Jesli chodzi o umowe to nie wiem czy ona nie jest zbyt długa. Ale nawet 37-38 letni Zlatan to dalej zawodnik podnoszący poziom kazdej drużyny, zarówno sportowo jak i marketingowo a to przecież też ważne.
 • avatar
  fett85
  Może całego meczu nie wytrzyma kondycyjnie, ale wystarczy 60 miut i kilka celnych podań, a już będą go całować po rękach. Dobrze, że przyjdzie w styczniu. Oby kontuzje go omijały.
 • avatar
  GiveMeReason
  Ibra to jest rozwiązanie na pół roku, nie jestem przekonany co do dłuższej współpracy
 • avatar
  Pato
  Ibra z ławki! - kto by pomyslał! :-p ...a ja ciagle mam podejrzenie że dłuższa umowa dla Ibry, może być asekuracją w przypadku nie wykupienia Igły z Juve, np. w przypadku braku wywalczenia miejsca numer 4, i co za tym idzie LM, wtedy znów będzie oszczędzanie... tym bardziej to by było smutne, patrząc z perspektywy oddania Andre Silvy w imię sciągniecia Bakayoko (który pomocy nie zbawi, nawet grając "coraz lepiej").
  • avatar
   casusius
   Leonardo nie jest głupi i wyglada na to ,że tak będzie wyglądała nasza polityka transferowa tj. wypożyczenie z OPCJĄ wykupu oczywiście bez jej aktywacji.
   Ciekawe jak długo kluby dadzą się tak wykorzystywać.
   Co do Ibry, to też jest półroczne wypożyczenie z opcja....z tego co trzy strony się wypowiadają.
 • avatar
  MK92
  To do lata 2020 roku mamy spokój i komfort z linią ataku, o ile nie przyjdą jakieś długie kontuzje Cutrone, Higuaina czy Ibrahimovicia. Teraz najwyższa pora wziąć się za przemeblowanie środka pola, ale takie gruntowne, a nie polegające na kolejnym liftingu za pomocą piłkarskich półśrodków.