Pedulla: Porozumienie na linii Milan-Giampaolo

Pedulla: Porozumienie na linii Milan-Giampaolo

Alfredo Pedulla informuje, że Milan doszedł do porozumienie w sprawie indywidualnego kontraktu z Marco Giampaolo. 

Włoch ma podpisać z ekipą Rossonerich dwuletnią umowę z opcją przedłużenia o 12 miesięcy. Według nieoficjalnych danych, 51-latek ma zarabiać 2 mln euro netto za sezon.

Komentarze

 • avatar
  szewa777
  Mam dobre przeczucie co do człowieka. Dostanie lepszy materiał niż miał w sampie łatwiej będzie mu wdrożyć swoją "tiki take" obejrzałem parę filmików z jego podejściem do gry uważam ze to mądry wybór. :)
 • avatar
  MK92
  Daj Boże, żeby Milan w 2021 roku mógł z czystym sumieniem przedłużyć kontrakt z Giampaolo po dobrze wykonanej pracy. Przydałoby się nam kilka lat takiego stabilnego rozwoju pod okiem jednego, mądrego trenera, a nie coroczne przetasowania i nowe wizje, przez co dryfujemy w nieznanym kierunku.
 • avatar
  Bartol
  Nie mam do faceta przekonania. Wiem, że nie stać Milanu na opcję prestiżową z doświadczeniem w pucharach - mam na myśli chociażby Conte, czy Mourinho. Trzeba przyjąć to, na co możemy sobie pozwolić na ten moment. Obyśmy znów nie kończyli sezonu w okolicach 6-8 miejsce. Ciekawy jestem Mercato, gdyż pokaże ono w jakim kierunku będziemy zmierzać. Na razie wyczuwam, że jesteśmy spóźnieni sporo z pewnymi decyzjami. Zobaczymy.....
 • avatar
  Kamilo
  Jak ma być Giampaolo to niech przychodzi jak najszybciej i próbuje ogarnąć ten burdel. Każdy dzień może byc na wage złota, żeby wejść jak najlepiej w sezon
 • avatar
  Levy291178
  Wolałbym diFrancesco koleś ma większe doświadczenie w pucharach z Romą. Gra ładniejszą piłkę dla oka. Giampoli zaraz ściągnie połowę Sampy. DiFrancesco bardziej ogarnął by ten skład co mamy, a tak znowu rewolucja w składzie. Bez sensu.