Pedulla: Nie zdziwiłoby mnie, gdy Leonardo podjął decyzję o zwolnieniu Rino

Pedulla: Nie zdziwiłoby mnie, gdy Leonardo podjął decyzję o zwolnieniu Rino

Alfredo Pedulla zabrał głos w sprawie przyszłości Gennaro Gattuso w Milanie. Oto, co włoski żurnalista miał do powiedzenia:

Istnieje napięcie na linii Leonardo-Gattuso. Nie zdziwiłoby mnie, gdy Leonardo podjął decyzję o zwolnieniu Rino w godzinach porannych. 

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Ciekawie się robi...

  Podobnież Leonardo ma w planach sprzedaż Kessie, co oczywiście nie podoba się Gattuso. Ale pomijając to, wydaje mi się, że jeśli jest jakiś sensowny kandydat na trenera Milanu, to trzeba się z Rino rozstać właśnie teraz, póki sytuacja w lidze nie jest bardzo ciężka. Nie ma co zwlekać do grudnia. Jednak jeśli jedynym kandydatem jest Donadoni, to lepiej już punktujmy w kratkę z Gattuso, bo były trener Bolonii nie gwarantuje niczego więcej niż to, co mamy w tej chwili. Choć oczywiście życie nieraz pisze zaskakujące scenariusze i Donadoni a nuż okaże się wybawieniem.
  • avatar
   BF
   90% kibicom też sprzeda Francka się nie podoba.

   za chwilę transparenty mogą pójść w kierunku Leonardo
  • avatar
   MK92
   Ja tam wielkim zwolennikiem Kessie nie jestem, choć nie przeczę, że gdyby go otoczyć większymi artystami, to byłby bardzo dobry. Poza tym jest jeszcze młody (przynajmniej oficjalnie).
  • avatar
   GiveMeReason
   Żeby sprzedać Kessiego trzeba najpierw go wykupić a to nastąpi dopiero w czerwcu. :) Swoją drogą dobre halloween nam zrobili od derbow