Pedulla: Milan rozmawiał o Donnarummie i Bonaventurze

Pedulla: Milan rozmawiał o Donnarummie i Bonaventurze

Alfredo Pedulla informuje, że w zeszłym tygodniu doszło do spotkania przedstawicieli Milanu z Mino Raiolą. Tematem rozmów było przedłużenie umowy z Gianluigim Donnarummą i Giacomo Bonaventurą.

Poniżej przedstawiamy sytuację wyżej wymienionych zawodników okiem włoskiego żurnalisty:

- Gianluigi Donanrumma:

Umowa 20-latka wygasa 30 czerwca 2021 roku, na mocy której której zarabia 6 mln euro netto za sezon. Kierownictwo ekipy Rossonerich zaproponowało przedłużenie kontraktu o 2 lata na identycznych warunkach finansowych. Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie dojdzie do kolejnego spotkania w sprawie bramkarza zespołu Il Diavolo.

- Giacomo Bonaventura:

Kontrakt 30-latka wygasa 30 czerwca 2020 roku, na mocy której pobiera z klubowej kasy 2 mln euro netto za sezon. Klub z via Aldo Rossi chciałby uniknąć odejścia piłkarza latem za darmo i pragnąłby przedłużyć z nim współpracę. Wiele będzie jednak zależeć od postawy piłkarza na boisku.

Komentarze

 • avatar
  Bonaventurze wypada zaproponowac kontrakt w wysokosci 3 a nawet 3,5 mln euro. jakby nie patrzec to zdecydowanie najlepszy zawodnik ostatnich kilku lat. jesli Giampaolo na niego postawi na pewno sie nie zawiedzie.
  .
  natomiast Donarumma raczej wciaz jest bliski odejscia, razem z bratem.
  • avatar
   Bonaventura na razie nie gra, więc takie zarobki nie są uzasadnione. Jeśli wróci do dyspozycji sprzed kontuzji - wtedy owszem.
   Donnarummie pewnie grubas zawróci we łbie i ponownie będzie saga przez całe lato, a może i nawet już zimę.
  • avatar
   Krisu
   Jack najpierw musi wrócić na boisko żeby w ogóle zacząć mówić o jakiejkolwiek podwyżce. Co do Donka to pewnie do żadnego przedłużenia nie dojdzie w najbliższym czasie, a żeby doszło do niego w ogóle to musimy poprawić wyniki.
 • avatar
  Pato
  Jeszcze tego tu brakowało.. rozmów z Riolą.. :-/
 • avatar
  MK92
  Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Raiola ot tak przystanie na przedłużenie kontraktu Donnarummy na obecnych warunkach finansowych. Pewnie trochę sobie z nim ponegocjujemy, ale chyba nie będzie tu takich kwasów, jak za Mirabelliego. Z kolei Jackowi dałbym wiele za te wcześniejsze lata, gdy ciągnął w pojedynkę ten wózek, no ale chłopak musi zacząć regularnie grać, bo od 2017 roku, gdy zaczęły się jego problemy zdrowotne, niewiele już może Milanowi zaoferować. Teraz jest już zdrowy i wszystko w jego nogach.