Paqueta: Wierzę, że Milan będzie jeszcze silniejszy

Paqueta: Wierzę, że Milan będzie jeszcze silniejszy

Lucas Paqueta udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, co zawodnik Milanu miał do powiedzenia.

 O powrocie do Milanello:

 Czuję się coraz lepiej podczas treningów.  Z pewnością będę potrzebował trochę czasu, ponieważ wróciłem niedawno do treningów z resztą zespołu. Do tej pory dobrze wykonuję swoją pracę i staram się wrócić do jak najlepszej kondycji fizycznej przed rozpoczęciem nowego sezonu. Mam nadzieję, że będę gotowy pomóc drużynie. 

O Copa America:

 Noszenie koszulki Selecão i zdobycie tytułu we własnym kraju, choć nie grałem zbyt dużo na tym turnieju to spełnienie moich marzeń. Mam tylko 21 lat i jest to początek długiej drogi. Myślę, że dobrze zacząłem swoją przygodę z reprezentacją. Mam nadzieję, że równie dobrą pracę wykonam w Milanie, zrobię wspaniałe rzeczy i ponownie będę zakładać koszulkę narodową.

O Giampaolo:

Jest dobrym trenerem i przekazuje nam wiele informacji. Nasz styl gry uległ zmianie. Każdego dnia staram się lepiej zrozumieć nowy system gry, wykonywać polecenia trenera i dawać z siebie wszystko. 

O Duarte:

 Przede wszystkim jest wspaniałą osobą, prawdziwym profesjonalistą, który zawsze chętnie się uczy. Jest szybkim i jakościowym zawodnikiem, który dobrze radzi sobie z piłką przy nodze i dobrze wykonuje swoją rolę na boisku. To oczywiste, że początki będą dla niego trudne, szczególnie podczas treningu, ale to normalne, ponieważ on nie rozumie jeszcze języka włoskiego, ale może on liczyć na moje wsparcie. Spróbuję mu pomóc i jestem pewien, że bardzo nam pomoże.

 Powiedziałem mu, że decydując się na Milan trafi do wielkiego klubu, podobnego do Flamengo w Brazylii. Milan jest rozpoznawalny na całym świecie. Ludzie są tutaj bardzo pomocni i są gotowi pomóc Ci w rozwoju. Powiedziałem mu, żeby przyjeżdżał tutaj bez obaw, że będzie w dobrych rękach i, że razem będziemy dobrze pracować, aby pomóc Milanowi w zrobieniu wielkich rzeczy.

 O nowo pozyskanych zawodnikach:

 Myślę, że każdy zawodnik, który dołącza do Milanu powinien dodać coś do już wykonywanej pracy. Teraz mamy nowego trenera, z nowymi pomysłami na grę i wierzę, że Milan będzie jeszcze silniejszy, będzie walczył o zdobycie wielu trofeów i wywalczy długo oczekiwane miejsce w Lidze Mistrzów.

Komentarze