Paqueta: Mam nadzieję, że razem z kolegami z drużyny poprowadzimy Milan do zwycięstw

Paqueta: Mam nadzieję, że razem z kolegami z drużyny poprowadzimy Milan do zwycięstw

Lucas Paqueta udzielił wywiadu dla Milan TV przed meczem z Sampdorią. Oto, co Brazylijczyk miał do powiedzenia:

O Mediolanie:

To bardzo piękne miasto z odmienną kulturą. Mam nadzieję, że wraz z żoną i moją rodziną dobrze się przystosuje do nowego otoczenia i że będę mógł skupić się tylko na swojej pracy. Chcę pojawiać się na boisku i pomagać Milanowi.

O Milanie:

Milan jest klubem znanym na całym świecie ze swojej historii i tytułów oraz brazylijskich zawodników, którzy tutaj grali jak na przykład mój idol, Kaká. Mam nadzieję, że razem z kolegami z drużyny poprowadzimy Milan do zwycięstw, powalczymy o wiele tytułów i dostarczymy wiele radości fanom Rossonerich.

O Gattuso:

Gattuso i cały zespół sprawili, że poczułem się komfortowo podczas treningów. Gattuso jest fantastyczną osobą, potrafi przekazać zawodnikom dużo energii i jest w stanie sprawić, że wszyscy czują się częścią tej grupy. Postaram się pokazać na boisku z jak najlepszej strony.

O barwach:

Czerwony i czarny to kolory które sprawiają, że czuję się jak w domu. To są również kolory Flamengo, gdzie dorastałem jako sportowiec. Milan to klub, który zawsze był pasjonatem historii i myślę, że AC Milan jest teraz częścią mojego życia i pozostanie w mojej pamięci.

O Leonardo i Maldinim:

Leonardo i Maldini to nazwiska nie tylko znane w Milanie, ale także w piłce nożnej i mam nadzieję, że dużo się od nich nauczę, abym mógł podążać ich ścieżką w Milanie i budować moją historię razem z fanami.

O fanach:

Jestem bardzo szczęśliwy, że po krótkim czasie już odczuwam sympatię fanów wobec mnie. Jestem z tego powodu bardzo dumny i mam nadzieję, że zapewnię im wiele powodów do radości na boisku, wygrywając dla Milanu.

Komentarze