Paqueta: Giampaolo jest dla mnie jak profesor

Paqueta: Giampaolo jest dla mnie jak profesor

Lucas Paqueta wypowiedział się dla Sky na temat Marco Giampaolo. Oto, co pomocnik Milanu miał do powiedzenia.

O Giampaolo:

Giampaolo jest dla mnie jak profesor. Ma on pewne pomysły i stara się je precyzyjnie przekazywać zawodnikom. Zmienił on sposób gry zarówno w ataku jak i w defensywie. Zwraca on uwagę niemal na wszystko, dzięki czemu możemy lepiej przygotowywać się do spotkań.

O celach:

 Na dzień dzisiejszy mamy świetnych zawodników i osiągamy dobre rezultaty. Zasługujemy na grę w Lidze Mistrzów. Musimy wrócić do jej wygrywania, grając przy tym dobrą piłkę nożną. Musimy mierzyć wysoko. Nie możemy zadowolić się czwartym lub drugim miejscem. Naszym celem musi być pierwsze miejsce.

O San Siro:

 Gra na San Siro wzbudza we mnie ogromne emocje. Kiedy zobaczyłem Kakę., pomyślałem sobie wtedy, jak dobrze byłoby być na jego miejscu. Kiedy widziałem na San Siro innych zawodników, wyobrażałem sobie siebie na ich miejscu. San Siro zawsze budziło we mnie wielkie emocje. Gra na nim jest niesamowita. Mam nadzieję, że będę miał okazję wiele razy grać na tym stadionie.

O swoim idolu:

Kaká był i jest moim idolem.

 O nauce języka włoskiego:

 Jeśli chodzi o język włoski to nadal mam pewne trudności, nawet jeśli coraz więcej go rozumiem. Kontynuuje jego naukę, mówię i rozumiem coraz więcej. 

Czy możesz powiedzieć coś po włosku

Pozdrowienia dla wszystkich fanów Milanu. Obiecuję rozegrać dobry sezon.

Komentarze