Paqueta: Chciałbym podążać jego śladami, ale chciałbym też napisać moją historię w Milanie

Paqueta: Chciałbym podążać jego śladami, ale chciałbym też napisać moją historię w Milanie

Lucas Paqueta wypowiedział się dla Globoesporte na temat swoich pierwszych dni w Milanie. Oto, co Brazylijczyk miał do powiedzenia:

To były bardzo spokojne i przyjemne dni. To był okres adaptacji dla mnie i mojej rodziny. Mam nadzieję, że dostosuję się do nowego otoczenia tak szybko, jak to będzie możliwe. Po powrocie do Mediolanu chcę od razu pomóc drużynie na boisku. 

Kaká? On jest moim idolem, miał wspaniałą karierę. Chciałbym podążać jego śladami, ale chciałbym też napisać moją historię w Milanie. Muszę brać od niego, to co najlepsze i wykonywać swoją pracę jak najlepiej. 

Komentarze

 • avatar
  bonczek58
  Potrzeba nam na gwałt takiej brazylijskiej petardy jak za dawnych lat. Oby go nie zjadly kontuzje...
 • avatar
  Cleaver
  Oby Milan i "trenerzy" go nie zniszczyli. Mam nadzieje, że wie co robi decydując sie na gre w Milanie.
  • avatar
   Chyba jednak nie wie. Doradzałbym mu jakiś indywidualny tryb treningu, by miał jak najmniej styczności z Gattuso ;p
 • avatar
  Levy291178
  CLEAVER.
  Jak czytam Twoje wypowiedzi to nigdzie nie widzę jakiegoś optymizmu. Ciągła krytyka i nic więcej. Chłopie daj sobie na wstrzymanie. Może zmień drużynę do kibicowania.
 • avatar
  Djurnall
  Blyskotliwosc,kreatywnosc,drybling...tego na pewno nie zabraknie...ale trzeba wziac pod uwage spory przeskok inteligencji boiskowej porownujac obie ligii. Cos czuje ze wypali nam nowa perelka,moze nie spodziewalbym sie odrazu rewelki ale przede wszystkim tego blysku w kreowaniu jak u Suso,ktory jak jest niedostepny to nasze 'menu' ofensywne jest puste. forza brasileo ragazzo
 • avatar
  Pato
  ...grajmy Choinką z Paquetą i Suso za Igłą lub Cutrone.