Pagliuca o Donnarummie: Radziłbym mu odejść z Milanu

Pagliuca o Donnarummie: Radziłbym mu odejść z Milanu

Były bramkarz reprezentacji Włoch, Gianluca Pagliuca za pośrednictwem La Gazzetta dello Sport udzielił rady Gianluigiemu Donnarummie odnośnie dalszej kariery.

Radziłbym mu odejść z Milanu. Uważam, że coś się zepsuło między nim, a fanami. Trudno jednak będzie to naprawić. Może się mylę, ale na jego miejscu zdecydowałbym się na coś takiego. Przeciętny bramkarz potrafi zrehabilitować się po dwóch dobrych interwencjach. Nie wydaje mi się jednak, aby tak było w przypadku Donnarummy. Teraz jest zbyt wiele rzeczy, które go rozpraszają. On znajduje się pomiędzy rodziną, kontraktami, pieniędzmi i agentami. To nie wpływa dobrze na jego karierę. Pierwszym błędem jaki popełniono co do niego było to, że 19-latek otrzymał nową umowę, dzięki której zarabia 6 mln euro rocznie. Sytuacja ta może stanowić dla niego zagrożenie. Pieniądze mogą zmienić go jako człowieka, ale i piłkarza. Uważam, że głównym winowajcą całej tej sytuacji jest jako agent. Według mnie nie jest to właściwy moment, aby wskazywać Gigiego palcem. Warto spojrzeć w przyszłość. Gdybym był na jego miejscu, przeniósłbym się do Premier League, aby potwierdzić swoje dobre cechy fizyczne. Osobiście widzę go poza Milanem. Uważam, że dla jego własnego spokoju byłoby to najlepsze rozwiązanie. Myślę, że w innym otoczeniu mógłby odzyskać spokój i czysty umysł, który docenialiśmy na początku jego kariery w Milanie.

Komentarze

 • avatar
  rybaac
  Polać mu!
 • avatar
  KAKA22
  Problem nie lezy w srodowisku Milanu tylko glownym problemem jest grubas Raiola. Mysle, ze jak dollar by zmienil agenta to kibice by inaczej na niego popatrzyli. Wiec wszystko zalezy od Donnarummy jak jest postrzegany. Sam tez sobie nagrabil.
 • avatar
  MK92
  Legendarny Pagliuca powiedział wszystko na temat Donnarummy. Znakomita wypowiedź, pod którą nie sposób się nie podpisać.
 • avatar
  Raiola nawalił po całej linii, a teraz siedzi z ręką w nocniku, bo nikt z topu nie chce Donnarummy w pakiecie z tym pazernym grubasem, który jest jak kula u nogi dla klubów.
 • avatar
  BF
  Winny tylko agent... Ja i Raiola to jedno czyje to słowa to sie domyślcie