Oscar: Gdyby była taka możliwość to przeniósłbym się do Włoch

Oscar: Gdyby była taka możliwość to przeniósłbym się do Włoch

Oscar wypowiedział się dla Fox Sports Brasil. Oto, co pomocnik SIPG miał do powiedzenia.

Podoba mi się Serie A, ponieważ grało tam wielu Brazylijczyków. Lubię w szczególności Milan i Inter. Gdyby była taka możliwość to przeniósłbym się do Włoch. Czuję się jednak dobrze w Chinach i nie czas wracać. Gdybym wyjechał, na pewno pomyślałbym o Chelsea. To klub, z którym mam szczególną więź i przeżyłem piękną historię.

Komentarze

 • avatar
  Bizzi82
  Chłop zarabia tam €450 000 tygodniowo+bonusy. Czyli spokojnie wyciąga ponad 25 milionów za sezon- kto mu zagwarantuję takie zarobki w Milanie. Zresztą- pokazał co dla niego się liczy kiedy przechodził w tak młodym wieku do Chin, broniąc się tym że woli być bogaty niż zdobywać medale i puchary.
  • avatar
   MagicMilan1983
   Chlop jeszcze moze pokazac duzo w Europie. Idac do Chin zapewnil sobie jak i bliskiej rodzinie byt na wysokim standardzie, np Vieri jest/byl bankrutem a medale, puchary jakies zdobywal.
 • avatar
  Pato
  Ale ja go lubiłem, szkoda że nigdy nie trafił do Milanu... gdyby obniżyli swoje wymagania kontraktowe, to mega bym się cieszył z brazylijsko-chinskiego zaciągu... obaj by się przydali do dzisiejszej kadry, OSCAR i PATO za darmo :-p. Szkoda że to tylko sfera marzeń, i chyba bradziej tęsknota brazylijczyków za.. krótką bo krótką, erą "KA-PA-RO" w Milanie.