Ojciec Elneny'ego: Negocjacje z Milanem są na zaawansowanym etapie [Aktualizacja]

Ojciec Elneny'ego: Negocjacje z Milanem są na zaawansowanym etapie [Aktualizacja]

Nasser Elneny, ojciec Mohameda, wypowiedział się dla Sada Al Balad TV na temat przyszłości swojego syna. Oto, co ojciec piłkarza miał do powiedzenia.

 Negocjacje pomiędzy Mohamedem, a Milanem są na zaawansowanym etapie, ale umowa nie została jeszcze podpisana. Milan ponownie zainteresował się moim synem i kolejne godziny mogą być decydujące dla podpisania umowy z Milanem. Mohamed dobrze sobie radził w Besiktasie, ale teraz chce spróbować swoich w w silniejszej lidze, w Milanie.


Aktualizacja

La Gazzetta dello Sport informuje, że Mohamed Elneny został jedynie zaoferowany zespołowi Il Diavolo. Rossoneri nie są zainteresowani Egipcjaninem.

Komentarze

 • avatar
  swiety33
  o jezu....
 • avatar
  MK92
  Z takimi nabytkami raczej nigdy nie wyrwiemy się z przeciętności. Lepiej nie robić już nic w mercato.
 • avatar
  Slaviio
  Nowy Hakan??>
 • avatar
  KAKA22
  Łoooo matko jedyna, a później dziwota ze 5 do ucha z Atalanta...
 • avatar
  Madman
  No chyba ich w te lby do reszty ...
 • avatar
  Pato
  No fajnie, Elneny wypchnie Bennacera czy tam Kessiego, a Ibra wypchnie Piątka ze składu.. i czy coś to zmieni? Nie, bo nie zmieni to fundamentalnych pomyłek. Wolni jednozagraniowi Suso i Hakan będą dalej nie latać po skrzydłach w nieudolnym 4-3-3. Podmianka Elneniego za Kessiego to wręcz może osłabić środek pola, ile by hetju w stronę Kessiego nie leciała ostatnimi czasu, biega za trzech. W obronie Todibo za Musacchio to kolejne pobożne życzenie, i nikłe szanse na powodzenie transferu. Czyli Musacchio i jeden z Conti/Calabria dalej będą puszczać w obronie jak leci prawą stroną. Pioli dalej będzie zamulał 4-3-3 udając "nowego Gattuso", a jak Ibra nie złapie kontuzji to będzie sukces, pomimo spektakularnej techniki pewnie strzeli mniej niż Piątek przez pierwsze pół roku w Milanie. piękny progres i zero wyników, a na szpicy 38-latek? :-/ A na papierze brzmi tak ładnie, Hakan-Ibra-Suso.. gdyby tylko było z 4/5 lat wczesniej... Hakan z Leverkusen, Ibra z PSG... Na tej zasadzie to można by i Pato z Kaką ściagnąć...
 • avatar
  pavel
  Spokojnie wyluzujcie LGDS mówio że Milan nie jest zainteresowany. Jak byśmy słuchali plotek z mediów to już byśmy witali u siebie Todibo, Xhake, Matica, Sansona czy Elnenego.
 • avatar
  pawel12908
  A w przypadku braku jego transferu aternatywą jest pewnie Łukasz Trałka