Ogłoszenie redakcji acmilan24.com

Ogłoszenie redakcji acmilan24.com

Jak większość zapewne wie niedawno wystartowaliśmy z nową odsłoną naszego serwisu. Nie jest to jedyna zmiana, jaką planujemy przeprowadzić w najbliższym czasie. Redakcja portalu acmilan24.com ogłasza nabór w swoje szeregi. Jeśli jesteś fanem Milanu, śledzisz na bieżąco to, co dzieje się w ekipie Rossonerich i chciałbyś spróbować swoich sił w zupełnie nowej roli to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Poszukujemy osób na następujących stanowiskach:

*  Newsman- osoba odpowiedzialna za tworzenie treści na stronie, wyszukiwanie informacji na włoskich i zagranicznych portalach w oparciu o wiarygodne  źródła

Potrzebne umiejętności:

- nienaganna znajomość zasad ortografii i gramatyki

- znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie dobrym

- wskazana znajomość języka włoskiego (wiele portali ma swoje odpowiedniki w języku angielskim, ale fajnie by było, aby włoski też nie był komuś obcy :))

- umiejętność wyszukiwania informacji

* obsługa mediów społecznościowych: Facebook, Twitter - osoba pełniąca funkcję newsmana, ale w serwisach społecznościowych.

* obsługa Youtube - osoba odpowiedzialna za tworzenie kompilacji, skrótów ze spotkań, zapowiedzi przedmeczowych

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pośrednictwem Facebooka (najszybsza i gwarantowana odpowiedź na zgłoszenie), Twittera lub e-maila na adres: redakcja@acmilan24.com

Komentarze