Oficjalnie: Zapata pożegnał się z Milanem

Oficjalnie: Zapata pożegnał się z Milanem

Cristian Zapata za pośrednictwem swojego konta na Instagramie wydał specjalny komunikat. Poniżej prezentujemy jego treść:

Po wspaniałych 7 latach opuszczam Milan. Chcę podziękować kierownictwu, które zaoferowało mi możliwość gry w jednym z najbardziej prestiżowych klubów na świecie, wszystkim moim kolegą zespołu, których miałem w tym długim i intensywnym okresie, trenerom, którzy pomogli mi rozwijać się jako piłkarz i jako mężczyzna, wszystkim osobom pracującym w Milanello, prawdziwym przyjaciołom, a przede wszystkim fanom, którzy byli po prostu fantastyczni, zawsze mnie wspierali i okazywali mi niesamowite wsparcie. Dziękuję wszystkim. Teraz zamyka się pewna strona [dosłowne tłumaczenie, przyp.red.] mojej kariery, która pozostanie na zawsze w moim sercu.

Z sympatią,

Cristian Zapata

Komentarze

 • avatar
  kusniak90
  Dzięki ! Co by nie mówić Zapata dobrze się spisywał, ale czas na zmiany.
 • avatar
  Slaviio
  Szkoda mogl jeszcze sezon pograc Mamy 3 bramkarzy a na obronie zostało 2 solidnych obrońców Bramka z Interem bezcenna w 96 minucie Dzieki za piękne 7 lat
 • avatar
  Paolo03
  Dawał radę ,był trochę wiecznym rezerwowym ale miał serducho. Grazie Zapata.
 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Wielkie Dzięki dla Cristiana za te lata. Zawsze można było na niego liczyć. Mógł jeszcze rok zostać ale cóż.
 • avatar
  Filippo09
  Idealny zminnik, może nie zawsze grał na swoje możliwości ale nigdy nie narzekał i był gotowy do gry. Dziękujemy
 • avatar
  Pato
  Zapata - był wartościowym zawodnikiem, zmiennikiem i ogólnie dawał radę, mógłby zostać na kolejny sezon, ale z drugiej strony może więcej sobie pogra poza Milanem, Kabak brzmi rozsądnie jako następca, na jego miejsce. Grazie bene, i dawać nowy sezon!
 • avatar
  MK92
  Mam wielki szacunek do Zapaty. Skromność zawsze w cenie, nawet jeśli nie wszystko wychodziło jak należy na boisku. Ostatnimi czasy był jednak pewnym punktem naszej obrony, więc żal, że odchodzi.