Oficjalnie: Strinić odchodzi z Milanu

Oficjalnie: Strinić odchodzi z Milanu

AC Milan za pośrednictwem oficjalnej stronie internetowej i podał do wiadomości, że Ivan Strinić nie jest już piłkarzem AC Milan. 

Chorwat rozwiązał swoją dotychczasową umowę za porozumieniem stron.

Komentarze

 • avatar
  Bartol
  Tak się kończy kupowanie piłkarzy z kontuzjami.... za chwilę Caldara odejdzie, a będą rozwijać się w innych klubach po sanatorium u nas.
  • avatar
   kusniak90
   Trochę tak i trochę nie w przypadku Strinicia. Myślę że kupiliśmy go tylko dlatego, że Chorwacja była po dobrym mundialu. Zresztą po kupieniu Strinicia okazało się dopiero później że ma problem z sercem. Więc myślę że to akurat zły przykład. Zresztą myślę, że MilanLab to porażka już od lat i nawet zdrowego piłkarza potrafią "popsuć"
  • avatar
   Bartol
   Wpis z przymrużeniem oka, ale wadę serca powinno się wykryć przy testach. Milan Lab po odejściu Gallianiego zmienił się i to bardzo na niekorzyść moim zdaniem. Kiedyś dużo bardziej wiekowi gracze grali i to na wysokim poziomie, a teraz Suso parę zawodów zrobi i oddycha rękawami.
 • avatar
  MK92
  Jedyne momenty z jego pobytu w Milanie, które zapamiętałem, to przyjście i odejście. Ale życzę Striniciowi powodzenia i zdrowia. Widać, że chce pograć w piłkę, a nie jedynie brać dobrą kasę za grzanie ławki rezerwowych.
 • avatar
  fett85
  Szkoda mi go. Na mistrzostwach gał bardzo dobrze. Powiem szczerze, że liczyłem trochę na jego doświadczenie. Cóż, szkoda i powodzenia. Patrząc na nasze transfery w ostatnich latach stwierdzam, że nie mamy w zarządzie specjalistów od tej roboty. Nie odnoszę się tu do Strinicia, ponieważ nikt nie mógł przewidzieć jego sytuacji, ale to taka ogólna dygresja do sytuacji zastanej (w której bądź co bądź Strinić również się znalazł).