Oficjalnie: Komunikat UEFA w sprawie Milanu

Oficjalnie: Komunikat UEFA w sprawie Milanu

UEFA za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej podała do wiadomości, że zawiesza postępowanie wobec Milanu w związku ze złamaniem zasad FFP za okres 2015-2018. Wynika to z przekroczenia salda w budżecie w sezonie 2018/2019. Zawieszenie to potrwa do momentu pojawienia się wyroku TAS w sprawie złamania zasad FFP przez ekipę Rossonerich w latach 2015-2017. 

Komentarze

 • avatar
  Kamilo
  Widać że koperta doszla na czas do odpowiednich ludzi ;) przypomną sobie o sprawie po okienku co nas w sumie już nie będzie zbytnio obchodzić
  • avatar
   Pato
   ...nie będzie , jak nie będzie, za jakiś czas znów będzie nękanie... i może być konkretniejsze blokowanie..., Milan wejdzie do LM, i wtedy nam wlepią wykluczenie za te wszystkie lata, i odraczania.. :-( oby nie.
 • avatar
  arczi
  Dość ciekawa decyzja a raczej jej brak.
 • avatar
  Pato
  Czyli wiemy, że nic nie wiemy.
 • avatar
  MK92
  Teraz fajnie by było, gdyby TAS jeszcze trochę zwlekał z wydaniem orzeczenia w poprzedniej sprawie i tym samym zablokował na dłużej możliwość wznowienia postępowania UEFA. To zawsze da nam więcej czasu na ewentualne wypracowanie korzystnej dla Milanu ugody z europejską federacją piłkarską.