Oficjalnie: Giampaolo zwolniony

Oficjalnie: Giampaolo zwolniony

Za pośrednictwem oficjalnej stronie internetowej podał do wiadomości, że Marco Giampaolo nie jest już szkoleniowcem ekipy Rossonerich.  Włoch został zwolniony z dotychczasowego stanowiska.

Komentarze

 • avatar
  kusniak90
  Nic to nie zmienia, bo Pioli zostanie trenerem.. dramat ogólnie, zarząd się nie nadaje do tej funkcji i popełnia poraz kolejny te same błędy. Nie wierzę, że nie można było dogadać się że Spalettim albo Wengerem. Pioli średni trener do wielkich klubów raczej się nie nadaje.
  • avatar
   procop
   Po prostu od lat żadne duże nazwisko nie chce trenować Milanu bo tutaj nie ma kim grać. Przykład Conte czy Ancelottiego, którzy widzieli, że ten projekt w obecnej formie jest skazany na porażkę.
 • avatar
  MK92
  Trochę mi szkoda Giampaolo, tak po ludzku. Co tu dużo pisać, jego krótka przygoda w Milanie okazała się sportową katastrofą, której skali chyba nie spodziewali się nawet najzagorzalsi krytycy jego zatrudnienia w czerwcu.
  • avatar
   kusniak90
   Każdego szkoda, bo niby każdy wiedział ale się jednak łudził, że będzie dobrze i każdy trzymał mimo wszystko kciuki do pewnego momentu. Niestety problem w tym, że po dwóch meczach już było wiadomo, że nic z tego nie bedzie, a gra niepolepszyla się w stosunku do roku poprzedniego.
 • avatar
  KAKA22
  Jak mieli zamiar zatrudnić Pioliego to trzebabylo zostawić Giampaolo. Na jedno by wyszło, a może w końcu zaczęli by trybić te ciężka filozofię Giampaolo...
 • avatar
  Slaviio
  Galliani jednak wiedział co robi przez te lata Miał dobra wizje klubua teraz same zagadki
 • avatar
  no coz, zarzad jest blizej klubu. widocznie nie wierzyli, ze Giampaolo jest w stanie odmienic oblicze druzyny. na pewno jego rozwiazania czekaly na moment, w ktorym zatrybia, ale nie dano mu na to szansy. Sampdoria pieknie grala, kiedy poskladal druzyne po swojemu. wedlug mnie zarzad pospieszyl sie z decyzja, na ktora mozna bylo poczekac co najmniej do spotkania z Roma.
  .
  kolejny sezon stracony. a Pioli to bardziej tymczasowy trener w przejsciowym sezonie - kolejnym.