Oficjalnie: Giampaolo zwolniony

Oficjalnie: Giampaolo zwolniony

Za pośrednictwem oficjalnej stronie internetowej podał do wiadomości, że Marco Giampaolo nie jest już szkoleniowcem ekipy Rossonerich.  Włoch został zwolniony z dotychczasowego stanowiska.

Komentarze

 • avatar
  kusniak90
  Nic to nie zmienia, bo Pioli zostanie trenerem.. dramat ogólnie, zarząd się nie nadaje do tej funkcji i popełnia poraz kolejny te same błędy. Nie wierzę, że nie można było dogadać się że Spalettim albo Wengerem. Pioli średni trener do wielkich klubów raczej się nie nadaje.
  • avatar
   procop
   Po prostu od lat żadne duże nazwisko nie chce trenować Milanu bo tutaj nie ma kim grać. Przykład Conte czy Ancelottiego, którzy widzieli, że ten projekt w obecnej formie jest skazany na porażkę.
 • avatar
  MK92
  Trochę mi szkoda Giampaolo, tak po ludzku. Co tu dużo pisać, jego krótka przygoda w Milanie okazała się sportową katastrofą, której skali chyba nie spodziewali się nawet najzagorzalsi krytycy jego zatrudnienia w czerwcu.
  • avatar
   Jaca
   Zgadzam się, większość tutaj wiedziała, że to błąd, ale takiej skali chyba nikt się nie spodziewał. Póki nie zakontraktują Pioliego jest nadzieja, inaczej będzie trzeba czekać na następny sezon, szkoda, że już w październiku.
  • avatar
   kusniak90
   Każdego szkoda, bo niby każdy wiedział ale się jednak łudził, że będzie dobrze i każdy trzymał mimo wszystko kciuki do pewnego momentu. Niestety problem w tym, że po dwóch meczach już było wiadomo, że nic z tego nie bedzie, a gra niepolepszyla się w stosunku do roku poprzedniego.
 • avatar
  KAKA22
  Jak mieli zamiar zatrudnić Pioliego to trzebabylo zostawić Giampaolo. Na jedno by wyszło, a może w końcu zaczęli by trybić te ciężka filozofię Giampaolo...
 • avatar
  Slaviio
  Galliani jednak wiedział co robi przez te lata Miał dobra wizje klubua teraz same zagadki
 • avatar
  nerwowy
  no coz, zarzad jest blizej klubu. widocznie nie wierzyli, ze Giampaolo jest w stanie odmienic oblicze druzyny. na pewno jego rozwiazania czekaly na moment, w ktorym zatrybia, ale nie dano mu na to szansy. Sampdoria pieknie grala, kiedy poskladal druzyne po swojemu. wedlug mnie zarzad pospieszyl sie z decyzja, na ktora mozna bylo poczekac co najmniej do spotkania z Roma.
  .
  kolejny sezon stracony. a Pioli to bardziej tymczasowy trener w przejsciowym sezonie - kolejnym.