Oficjalnie: Boglioli nowym sponsorem Milanu

Oficjalnie: Boglioli nowym sponsorem Milanu

AC Milan potwierdził za pośrednictwem mediów społecznościowych nawiązanie współpracę z włoską marką odzieżową Boglioli. Od tej pory to włoska firma będzie ubierać zawodników.

Według nieoficjalnych danych, Rossoneri mają otrzymywać około 300 tysięcy euro w ramach merchandisingu. 

Informacja o tym, że klub z via Aldo Rossi będzie współpracował z Boglioli była podana na oficjalnej stronie klubu w postaci buttona, ale dopiero teraz został wydany komunikat w tej sprawie. 

Jak będzie wyglądał zestaw od Boglioli?

Pierwsze drużyny Milanu (męska i żeńska) będą nosić oficjalny mundur sponsorowany przez Boglioli, składający się z szarego, rozciągliwego, wełnianego, elastycznego kostiumu, białej, elastycznej, popelinowej koszuli i bordowego krawatu. Ponadto będzie obecny też jasnoszary, wełniany sweter, odwracalna kamizelka z nylonowego dżerseju, dwurzędowy płaszcz z niebieskiej, wełnianej tkaniny oraz pasek i buty z czarnej skóry.

Tylko pierwszy zespół otrzyma dodatkowo drugi nieformalny mundur, składający się z szarej, bawełnianej, dżersejowej koszuli i białej koszulki polo.

Komentarze

  • avatar
    zucchero2304
    Na pewno lepiej niż to co zaproponował Diesel w zeszłym sezonie
  • avatar
    MK92
    W jakimś sensie będzie to powrót do klasyki po dość kontrowersyjnym ubiorze marki Diesel. Milan zawsze kojarzył się z elegancją.