Oceny za mecz z Udinese według Milannews.it

Oceny za mecz z Udinese według Milannews.it

Donnarumma (b.o); Abate (5,5), Musacchio (6), Romagnoli (6), Laxalt (5,5); Bakayoko  (5), Biglia (5), Calhanoglu (5,5); Paquetà (6); Cutrone (6), Piątek (6)

Zmiennicy: Reina (6), Castillejo (5), Calabria (5,5)

Gattuso (5)

Komentarze

 • avatar
  Bartol
  Abate 3 (same lagi z obrony - nie jest nowoczesny boczny obrońca) , Musacchio 5, Romek 5, Laxalt 2.5 (gościu biega ale sam nie wie gdzie i po co) , Calabria 2.5 - wrzuca pilki na wysokość bioder rywali, Bakayoko 3, Biglia 000 (statysta w LA Scali) , Hakan 4 (brak respiratora w 2 połowie) , Paquetą 6 (wielka strata) , Cutrone 7.5 (chłop walczy jak prawdziwy Milanista) , Piątek 6.5 (Kristoff pum, pum) bez komentarza ten mecz.....
 • avatar
  Slaviio
  Fatalne spotkanie Fart się skonczyl z Sassuolo Gdzie był Borini??
  Hakan - dno
  Biglia - dno
  Laxalt - dno
  abate - dno
  Ale Hakan to największy nie wypał jaki widziałem zero zero zero ten chłopak gra
  Nie zasługujemy na LM
 • avatar
  KAKA22
  Castijjelo słabsza nota od Calabrii? Xd
  Calabria na około 10 wrzutek nie potrafił dobrze wrzucić ani jednej.
 • avatar
  swiety33
  Bez względu jakie ustawienie to grają fatalnie. Gattuso to jeden problem, ale wychodzi na to, że faktycznie Ci piłkarze są po prostu słabi jak na wymagania stawiane przed nimi. Kiedy ostatnio mieliśmy jakiś mecz w pełni pod kontrolą od początku do końca? Moim zdaniem do wywalenia po sezonie: A. Donnarumma, Zapata, Laxalt, Rodriguez, Kessie, Hakan, Bertolacci, Mauri, Montolivo, Borini, Suso (już niczego nowego nie wniesie do tej druzyny) . znak zapytania przy Striniciu bo przecież nawet nie wiemy co on może dać drużynie.
 • avatar
  casusius
  Lazio i Roma zagrały dla nas.
  Ależ ciasno za plecami jeszcze Bergamo i Torino w grze. (gdyby nie Juve) to... piękna liga by była .
  • avatar
   Kamilo
   Gdyby nie Juve to liga by była wyrównana ale swoim poziomem by byla na równi z portugalska. Nie oszukujmy się Juve tą lige ciągnie i jako jedyna włoska drużyna potrafi regularnie dobrze się zaprezentować w LM.