Oceny za mecz z Sassuolo według Milannews.it

Oceny za mecz z Sassuolo według Milannews.it

G.Donnarumma (7); Calabria (6), Musacchio (6,5), Romagnoli (5,5), Rodriguez (6); Kessie (6), Bakayoko (6), Paqueta (6); Suso (5,5), Piątek (6), Calhanoglu (5,5)

Zmiennicy: Cutrone (b.o), Biglia (6), Castillejo (5,5)

Gattuso (6)

Komentarze

 • avatar
  Paolo03
  Suso po raz kolejny błądzi na tym skrzydle. Czy Gattuso da szansę wreszcie od 1 minuty dla Samu ? Nic przecież nie straci taką zmianą. Mecz z Sassuolo byl ciężki. Mieliśmy duzo szczęścia lecz się udało! 3 miejsce teraz jest nasze!!
 • avatar
  KAKA22
  Skrzydła kompletnie bezużyteczne a właśnie to skutkowało tym ze tak się męczyliśmy. Zamiast rozciągnąć Sassuolo i rozbujać na skrzydłach to my cały czas środkiem a jak już piłka dostała się na jedno lub drugie skrzydło to strata i jazda z kontra albo wrzutka w zeby bramkarza... Suso i Hakan zasłużone najsłabsze noty.
 • avatar
  MK92
  Ciężko konkretnie wyróżnić któregoś z naszych graczy. Podobał mi się wczoraj Kessie, ale zabrakło mu chłodnej głowy przy wykańczaniu kontrataków. Na duży plus występ Musacchio, który wziął udział przy bramce Milanu.
 • avatar
  Jachu1899
  nie zazdroszcze Piątkowi, po takim początku kazdy czeka na kolejne bramki a zespół mu w tym nawet nie próbuje sie pomóc. przy obecnej formie Suso obecnie gramy w 10 bo Hakana i hiszpana mozna traktować jako 1/2. potrzebny samu od pierwszych minut bo zmaiane kogos za Hakana nie ma co liczyć póki trener bd go bronił