Oceny za mecz z Fiorentiną według Milannews.it

Oceny za mecz z Fiorentiną według Milannews.it

G.Donnarumma (7); Abate (6,5), Musacchio (6,5), Romagnoli (7), Rodriguez (6); Kessie (6), Bakayoko (6,5), Calhanoglu (7); Suso (6,5), Piątek (5,5), Borini (6,5)

Zmiennicy: Cutrone (5,5), Laxalt (b.o), Castillejo (b.o)

Komentarze

 • avatar
  arczi
  Piątek walczy, szarpie ale nie strzela i tak robią z niego zawodnika z najgorszą notą. Osobiście to rzuca się w oczy jak często Krzysiek wymachuje rękami i ma pretensje nie wiem czy to mu pomaga chyba raczej nie.
 • avatar
  KAKA22
  A ja wcale się nie dziwie ze Piątek ma najniższa notę.. bo może narzekać na brak podań itd. Ale od 3-4 spotkań nie utrzymuje się przy piłce a jeśli już dostanie podanie i chce odegrać do kolegi to w 90% przypadkach odgrywa niedokładnie. Od kilku spotkań nie ma z niego pożytku taka jest prawda i trzeba to obiektywnie ocenić mimo tego ze jest Polakiem.
 • avatar
  procop
  W ostatnich meczach było przynajmniej kilka sytuacji, w których stał na czystej pozycji i sygnalizował oczekiwanie na podanie, a Suso czy Kiesse decydowali się na strzał zamiast mu odegrać. Piątek nie jest typem napastnika, który przejdzie trzech obrońców i wypracuje sobie gola. Dlatego Milan powinien grać dwoma napastnikami by zniwelować braki Piątka, a wykorzystać umiejętności wykańczania akcji. W ostatnich kilku meczach Krzysiek miał może dwie dogodne sytuację.