Oceny za mecz z Cagliari według Milannews.it

Oceny za mecz z Cagliari według Milannews.it

G.Donnarumma (7); Calabria (7), Musacchio (6), Romagnoli (6),  Rodriguez (6); Kessie (6,5), Bakayoko (6,5), Paqueta (7); Suso (6), Piątek  (7), Calhanoglu (6)

Zmiennicy: Cutrone (6), Borini (b.o.), Conti (6)

Gattuso (7)

Komentarze

 • avatar
  arczi
  Kessi bez szału ale lepiej niż ostatnio Turek dostał brawa na San Siro chyba za chęci. Rewelacji w ich grze nie było ale oczy nie krwawiły.
 • avatar
  Paolo03
  Powiem tak jak wyżej... Kessie w miarę solidnie lecz stać go na więcej. Hakan jak zawsze próbuje tylko zza pola karnego ale ciągle mu nie wychodzi. Ciekaw jestem kiedy Gattuso zabroni mu tego typu strzałów. Lepiej szukać podaniem Piątka. Turek miał swoje szanse ale zabrakło mu precyzji i troche szczęścia. Najbardziej na boisku podobali mi sie: Bakayoko oraz Calabria.
 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Wygrana cieszy ale przeciwnik nie zrobił nic aby zabrać nam punkty.cieszy gol Paquety i Krzyśka.
 • avatar
  Emilio
  Hakan we wczorajszym meczu zagrał moim zdaniem całkiem ok, poprawił celownik strzały leciały w światło bramki i przyczynił się znacząco do bramki Piątka.
 • avatar
  MK92
  Według mnie najlepszy w tym meczu był Paqueta. Cały czas znajdował się pod grą i wyróżniał się znakomitą techniką, gdy piłka znalazła się przy jego nogach. Zanotował kilka ciekawych zagrań, a przede wszystkim zdobył bramkę, która ustawiła nam pojedynek.
 • avatar
  arczi
  Paqeta super i ogólnie wszystko git ale głupie straty się zdarzają, oby nie rzecz jasna ale w ważnym i przegranym meczu byłby krzyk.